Avatar uživatele
anonym

Vidíte v mracích na obloze všelijaké i měnící se tvary – zvířata, věci, lidi a tak podobně ?

Dívám se občas na mraky a přemýšlím nebo si představuji co znamená jejich tvar, který se za několik chvil změní zase v něco jiného. Jednou jsem si takhle zpestřila čas na chmelnici, když jsem stála na plošině. A vy díváte se nebo jste se kdysi dívali ? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? anonym, manon, johana 56, Medulka, anonym, Deli, Lucijej, Tom20, Vlk-Gabriela, Damiana, balca, Lorrien, anonym, Drakobijec před 4296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Zrovna jsme se vrátili z dovolené. Přehrada, lodička, příroda, pohoda… Kus dovolené jsem opravdu jen prokoukala na nádherné mraky… A viděla jsem leccos – třeba zpívajícího kozla, vlka co honil beránky, panáčka Michellin…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

mám to stejně jako ty

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já s foťákem v ruce se již pár let pokouším zachytit něco neobvyklého,ale na pár snímků,nic moc!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Taky, taky :o)
Posledně jsem viděla velrybu na chůdách a fontánu plnou srdíček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

V dětství jsem to dělávala často a občas se ještě pokochám, když je pěkná oblačnost – slon, anděl, krokodýl… jo, příroda je tvořivá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Do nebe moc nekoukám, mám s stím stejnej problém jako když čtu smajlíky. Bolí mě z toho za krkem.

Ale nedávno jsem koukal na nějakej dokument o oceánech a byl tam cca 20 vteřinovej záběr na moře, jak se vlní, a během to se tam objevilo tohle > http://img.pic­tureup.cz/14072012­/690ec3ebe53e0f6d083­3014dda45808e6cbcc002­.jpg tak sem to hned printsscreenul ;).
Doplňuji:
Je to jako dívat se do zrcadla…

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Ano, dělá nebo dělal to někdy každý, největší tendenci k tomu mají děti a kreativní jedinci :) říká se tomu pareidolie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

Taky nekdy koukam,nekdy kdyz se mrak necemu podoba tak to uplne pritahne pozornost a vetsinou v tom vidim tvary zvirat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jajkyka

Ano, dva dny za sebou jsem tam viděla srdíčko <3 nebo také psa, co se proměnil na slepici :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jasně. Je to nádhera. Nejen ty zajímavé tvary a jejich proměny, ale hlavně ta hra barev a odstínů. Bouřkový „hadrový“ oblak, kterým proplouvá jasně bílá „šlehajda“, nádherně romantické červánky. Jo jo, vydržíme takhle s milým čučet na oblohu dost dlouho. Pak se objeví hvězdy a zíráme zase. Je to lepší relax a zajímavější „program“, než přepínat bednu jako Fantozzi.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

obcas vypnu mozek a takto chytam lelky.je to dobry relax 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tom20

Je to pěkný,takhle přemejšlet…Taky se rád koukám do mraků,ale já vidím jenom mraky :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DAM

Vždy a kdykoliv se podívám na oblak nebo jinak mrak, vždy se mě tam vybaví nějaká věc, zvíře apod. Považuji to za převeliký dar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Jo v mracich jsem viděl všechno možne, mam dost fantaziji takže to neni problem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xko

Mám to samé a fantazii mám velkou.Spíše když je nádherná modrá obloha s bílejma mráčkama tak mi to pokaždý připomene uvodní videouznělku ze simpsnů :D :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek