rybíz

Vidíte rozdíl mezi plochým televizorem a normálním?

Kromě tloušťky. A obrazem v HD kvalitě a normálním?

Nejlepší odpověď
led

skúste sa pozrieť zboku (45 stupňov na obrazovku) a potom kolmo (spredu), uvidíte rozdiel – skreslenie obrazu.
HD je vysoké rozlíšenie obrazovky – pri veľkom rozmere je ostrý obraz, menej kmitá
Normálny obraz pri veľkom zväčšení je hrubozrnný.

Další odpovědi
cukrar

jasně že z boku je vidět lépe!!

nabubindes

rozdílná tvorba obrazu. v elektronce z katody přes vychylovací cívky na stínítko řádkuje náročné na prostor. LCD – spousta bodů které se řízeně rosvědcují intenzita za obrazem prosvěcuje zářivka. plazma – každý bod a intenzita bodu je ovládána. velmi zjednodušeně ale předpokládám že obyčejnému člověkovi je to fuk, TV hraje nebo nehraje… co?

Rohlik

Plochých televizorů je několik typů: LCD, LED LCD a Plazma a i tyhle ploché televizory mají mezi sebou plno rozdílů. Takže i rozdílů mezi CRT (normální TV) a plochými TV je spousty.

nabubindes

především obraz je tvořen zcela rozdílně

cukrar

jak rozdílně, prosím, specifikujte
děkuji