Vidíte nějaký bezpečný a užitečný význam v technologi NFC?

Nová technologie která je v mobilech, zatím není moc známá. Pomocí NFC by měl jít ovládat ale i trezor – zamknu si trezor ukradne mi někdo telefon a odemkne si ho a co potom? Vidíte (popř. jaký) význam vidíte v nové technologii?

Odpovědi
huxa

Beru to jako modernější obdobu infra portu.
To, co uvádíš je možné, nicméně s prominutím jen blbec by si psal do mobilu, kde bydlí a než by to zloděj zjistil, vlastník by zjistil, že nemá mobil a trezory si přenastavil.