rorajs

Vidíte něco na obloze ? Myslím v Mracích ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Bad Wolf

Ano

Doplňuji:
A nejenom v mracích, ale prakticky ve všem kolem sebe vidím všechno možné, co mi má představivost dovolí až se tomu sama někdy divím. Jenom ty svaté vážně nikde nevidím.

Drap

Jiná odpověď

Někdy ano

melanie

Ano

Irisa

Ano

Poklička

Ano

NelieM

Ano

Hamon

Ano

Letadla nebo kondenzační čáry. Obvykle tam nic jiného není.

Houslovyklic

Ano

Doplňuji:
Občas ano. Nejvíc asi různá podivná zvířata, postavy a potvory.;-) Ale mění se to tak rychle, že když to chci třeba někomu ukázat, často už to nevidím ani já sama…