Pixi

Vidíte aury?

Vidíte aury, popř. znáte někoho, kdy by je viděl, cítil..?
Jak vypadají..?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zrovna minulý týden jsem se bouchl do hlavy a viděl jsem hned tři aury najednou. Hrály všema barvama.

Jinak ne.

Další odpovědi
Ella

měla jsem období, kdy jsem to zkoušela, ale nepovedlo se =) měla by být viděla takzvaným třetím okem, které by se mělo nacházet dole uprostřed čela – asi tak mezi obočím bych řekla) aury jsou barevné a mají několik vrstev, které se vzájemně prolínají, obepínají lidské tělo, ale zároveň jsou i uvnitř těla v každé buňce, aura je naší součástí a vystihuje člověka – každý člověk jiná barva aury.
jakou máte barvu aury se dá jednoduše vypočítat =) Mě takhle kdysi vyšla barva indigo ;)

Zdroj: http://tajemno­.najdise.cz/au­ra-videni-aury

žolik

vidění aury ,je u každeho člověka individualní je záleží hodně na tom jak se cítite sama,co vyzařujete,je to dost naročný proces.

Zdroj: žolík