Matthew

Vidí moje kočka duchy ??? :)

Už mnohokrát jsem slyšel, že zvířata všeobecně mají tu schopnost jaksi vnímat auru, ať už u člověka nebo u někoho jiného. Neříkám, že tomu úplně věřím, ale ani to nevyvracím. :) Dost často se mi stává, že vidím kočku jak jen tak sedí třeba v rožku v místnosti, kde zpravidla netráví moc času a jen tak vrní a chová se jako by tam někdo byl :)

Taktéž jsem tohle zpozoroval párkrát i u našeho psa, který jen tak začal z ničeho nic na něco štěkat nebo se prostě u stejného místa denně posadil a vrtil ocasem aniž by v místnosti kromě něj byl.
Moje maminka se občas zabývá esoterismem, ale to jenom tak pro svůj osobní zájem a její názor se slučuje s tím mým.

A co si myslíte vy ? Máte popřípadně nějaké „zvláštní“ zkušenosti s podivným chováním vašich mazlíčků ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě, každá kočka přece duchy vidí.

Další odpovědi
beer

Jestiže se přestaneš zajímat o esotermismus a podobnou pavědu a začneš se dívat na zvířata aspoň trochu odbornějším pohledem zjistíš, že nic takového ani vidět nemohou ))
Jinak ale zvířata všeobecně mají celou řadu člověku neznámých schopností a proto se naprostému laikovi může zdát, že se občas chovají „podivně“..
Doplňuji:
Upřesnění: ne „neznámých“, ale „neumožněných schopností“. (Např. vnímání magnetického pole, ultrazvuk, jiné barevné spektrum, jiný čich i zrak a sluch, vibrace atd.)

Zdroj: Studium

Funna

taky si někdy říkám, na co tam ta naše kočka hledí, když tam nic není…ale, že by viděla ducha, si nemyslím…spíš to, že na rozdíl od lidí mají kočky sluch úplně někde jinde, takže možná jen něco zaslechla, co já neslyším a tím, že zírá „do nikam“ spíš vyhlíží to, co ten zvuk způsobilo…

mosoj

Můj kocour cítí dokonce i když duch přijede před náš dům autem.
Je všeobecně známo, že zvířata mají některé smysly vyvinutější než člověk.

Nina22

Já nevím, ale moje máma tomu taky verí, ale nemyslím že by to byli duchy ale spíš nejaké bytosti které lidi už dnes nevidí (jen vímečne nekterý ledi jo) :D to mám od mámy ale nwm.. Ale taky náš pes občas šteká jen tak kde vubec nic není a je to divní! :D

Olus

Kočky byly v Egyptě považovány za Strážce podsvětí. Určitě vidí a vnímají víc než člověk, to beze sporu.

LadyG

Ano, vidí tyto sféry, můžou vidět zesnulé, anděly, negativní stvoření, astrální larvy atd..

briketka10

o té auře,
myslím si, že např. když umírají, tak něco vidí..
a to, jak se jim zdají sny a škubou sebou je moc
legrační :)

Matthew

Nejsem si moc jist, zda-li uživatel Drap vyzařuje sarkasmem nebo to je upřímná odpověď :))