elinkabublinka

videosoubor typu wpl

Obdržela jsem od známých emailem video-soubor typu wpl-přehrál se mi jednou a po uložení se nepřehrává/počítač nezná typ souboru/poradíte mi co s tím?Jakou cestou změnit typ videosouboru,aby to můj Nootebok pochopil?Díky za odpovědi.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď a odkaz,bohužel mi to není k ničemu-Windovs Media Player mi to nepřehrává a Playlist Windovs Media Player vůbec neznám,tak jak to mám přehrát?

Nejlepší odpověď
kenyrts

to by ti mohlo pomoci

Zdroj: http://idoc.vsb­.cz/cit/uziva­tel/pripony/

Další odpovědi
dave09

Soubor s příponou .wpl přímo žádné video neobsahuje. Slouží pro přehrávač pouze jako seznam seznam audio, či video souborů, které si přehráváte.

Využívají se spíš pro hudební soubory, kdy si uložíte seznam svých oblíbených skladeb právě do tohoto souboru a pak již načtete pouze tento playlist. Jinak byste musela do přehrávače zase přidávat skladbu po skladbě z různých složek.

Ale zpátky k vašemu problému, koukněte do mailu, zda tam není ještě jeden soubor přímo s videem a zkuste přehrát je. Ty mívají přípony jako .avi, .mpg, .wmv.