Luccyy

Videosekvence

co je to videosekvence?

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože dotaz je položen v sekci foto. Předpokládám že se týká sekvenčího focení.
Většina foťáku toto nastavení povoluje.
Po nastavení režimu sekvenčního focení, stisknutí spouště a jejího držení, foták po dobu držení spouště neustále fotí jeden snímek za druhým. Pokud nepustíte spoušť tak až do úplného naplnění paměťové karty. Rychlost (počet snímků) za sec. je dáná rychlostí procesoru ve foťáku a rychlostí ukládání na kartu. Běžně to bývá několik snímků za sec a je to uvedeno v technické spcifikaci foťáku.

Využívá se toho nejvíce při focení pohybu, kdy foťák zaznamená několik snímků v časovém sledu a vybere se potom ten nejvhodnější, nebo ke studiu rozfázování pohybu.

Pokud to bylo míněno do oblasti videa, tak je to prostě několik krátkých záznamů videa
v režimu natáčení videa.

Další odpovědi
Michal Kole

část videa