Juubi00

Videokurz na Adobe Flash

Ahoj. Potřebuju někde sehnat levnej nebo ještě lépe zadarmiko ( zadarmiko jako ke stáhnutí) videokurz na Adobe Flash. Nikdo není ochotnej mě na tom naučit i když znam minimálně 5 lidí co na tom umí. Takže bych potřeboval něco levného nebo ke stažení. Našel sem za 1,5 tisíce ale to je moc.

Odpovědi
marťa382

Zkus to tady proklikat:
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=adobe+flash+&oq­=adobe+flash+&aq­=f&aqi=g10&aq­l=&gs_nf=1&gs_l=y­outube-psuggest.3..0l10­.2646.2646.0.3319­.1.1.0.0.0.0.58­.58.1.1.0.