Osbourne

Videokamera

Potřebuju poradit.Mám kameru a nevím jak si mám uložit do počítače a na dvd videa z té kamery mohli byste mi pls poradit?Diky moc

Nejlepší odpověď
Rico

Já osobně kameru nemám a ani jsem neměl,ale poradím vám jenom to aby jste si prostudoval manuál od kamery,tam to určitě najdete,přeji hezký večer

Další odpovědi
led

sú 2 možnosti:
1 – kamera používa kazetu – v tom prípade treba prepojiť AV-káblom kameru s počítačom /ak má TV kartu internú/externú/ a normálne nahrať ako video rýchlosťou 1:1
2 – kamera má HDD stačí prepojiť dodaný USB kábel kameru s počitačom a prekopírovať súbory.
Uložené videosúbory potom možno spracovať niektorým videoeditačným programom. Vo Win XP je zabudovaný Windows Movie Maker