roxy52

Video se trhá

Mám novej noutbuk.Poradte mě,co mám dělat,když se chci podívat na nějaké video,tak se to stále po chvilkách načítá.Prosím trošku polopaticky.Díííík.
Doplňuji:
Připojení mám od Ufona,tak to asi bude tou rychlostí.Ach jo.

Nejlepší odpověď
Andreas

Z otazky jsem pochopil ze se jedna o prehravani videa na internetu. To pak zalezi na rychlosti pripojeni. V pripade pomalejsiho pripojeni je nejlepsi video spustit, nasledne stopnout a pockat az ce cele nacte. Potom jit pobezi bez problemu. Nacitani videa lze sledovat na liste s posuvnikem…

Další odpovědi
Chico

Dobré by bylo zdělit více podrobností, třeba co je to za notebook jaký používáte přehrávač jaký máte operačísystém a z čeho spouštíte filmy. No mužete mýt poškozené DVD, nebo váš počítač je moc slabý (o tom ale pochybuji, nové notebooky by měli přehrávání filmů zvládat), muže být tedy notebook poškozený, nebo špatně nainstalované ovladače, nebo zavirovaný,…