mais 2

Viděly jste filmy gympl a vejška? Je možné, že jsem našel chybu?

Všiml jsem si jedné chyby, které si nikdo nevšiml, tak si nejsem jistý jestli je to chyba

Když Petr (ve filmu vejška) utíká policistům, sková se do hospody kde potká zhulence Zrzouna, který mu řekne: nejsi ty Kocourek, my sme se neviděly od MATURITY- ale Petr (ve filmu gympl) byl vyhozen v septimě.. rok před maturitou.
Doplňuji:
Za chyby se omlouvám :)

Nejlepší odpověď
anonym

Já si v tvém příspěvku všiml více chyb a to nejsem v češtině dobrý.

Další odpovědi
anonym

Nemyslím,že je chyba ve scénáři,když jste na to přišel dokonce i vy.
Doplňuji:
Teda není!

klumprt

Zhulenec je zhulenec, mluvil jsi někdy se zhulencem?

Pokud se ti zdá, že jde o chybu, nahlaš to neprodleně sem: http://www.kfil­mu.net/chyby.php nebo sem: http://www.chy­byvefilmech.net/

Nepředpokládej, že tvoje zjištění tady někoho zajímá. Navíc se ani neobtěžuješ z toho vyrobit otázku.
Doplňuji:
Pardon, jakous takous otázku jsem v tom přeci jenom našel. Gympl jsem viděl, Vejšku ne.

anonym

Jestli jste si všiml něčeho takového jak popisujete,tak s tím scénaristé jistě počítali,mohl se nějakým způsobem vrátit,třebas o rok později…