atlas

Viděli jste včerejší „Výměnu manželek“? Jaký je váš názor?

Já osobně si myslím, že Nova by to ani neměla odvysílat(ale jasně, jde o sledovanost), přijde mi to vyloženě provokace s těmi Romy. Ještě schválně udělají záběry z ÚP a řeknou finanční částku.
Jaký je váš dojem ze včerejší výměny manželky, která rodina vám byla sympatičtější?

Nejlepší odpověď
redy

Lidi tam lezou dobrovolně kvůli prachům. Tak jaká provokace, žádnou jsem neviděla.

Další odpovědi
BANAN93

Nevim – mám z toho smíšené pocity :)

Takové pěkné bydlení + různé podpory jim platí stát – to se mi nelíbí, že to neplatí pro všechny stejně. Pak ještě tvrzení té paní od toho roma, že ti co pracujou si můžou koupit všechno :D – takové bydlení si ani nekteří co pracujou dovolit nemohou :D .........

paní z bílé rodiny byla hrozné střevo a vychčůraná :D a její manžel težce zotročen :D

ale od TV NOVA mi to příjde jako odvod pozornosti zpátky k romské problematice od problematiky uprchlíků – ale v podstatě je to problematika stejná – akorát muslimové nás ještě postupem času budou chtít vyhubit.

měl bych spoustu dalších připomínek, to by mi asi ale nebylo schváleno a bylo by to považováno za rasistické

anonym

Na jednu stranu sympatizuji s paní z romské rodiny, ale na druhou bych celou rodinu nechal na holičkách.Dcera a je líná roznášet letáky!!!!!Letáky roznášela moje15tiletá vnučka když chtěla modernější telefon a dcera řekla, že si na něj musí vydělat.
Nejvíc mně naštvalo, že já jsem jako nezaměstnaný nedostal (když mně došla podpora) žádnou sociální podporu (prý mám prodat barák a auto Š120) abych měl na nějakou dávku dávku pak nárok (teda až už nebudu mít peníze).
Paní z druhé rodiny.Jsem chlap, vařit neumím, ale volské oko umím, zrovna tak ohřát párky aby nepopraskaly, to také svedu.

mosol

Uvědom si, že to co vidíš, je pouze to co ti režisér ukáže.
Lahny, zase lžeš
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/souhlasi-spotreba-paliva-ve-vasem-aute-se-spotrebou-zapsanou-ve-velkem-tp

Dochy

Dost mně ta podpora zarazila… Ale když to sčítnete vychází to cca 3300 na jednoho (strava, ošacení, další náklady) plus to bydlení. Fakt je, že si nedokážu představit jak průměrná pracující rodiny tyhle peníze vydělá.

Když odhlédnu od záležitosti zaměstnání a vydělávání peněz, tak mi ale ta romská rodina připadala o něco funkčnější. Samozřejmě je otázka jak skutečnost sedí s tím co nám bylo prezentováno (a také zda jsem viděl vše podstatné, řešil jsem jiné záležitosti a viděl tak půlku)

anonym

mosoj
Dokážeš pochopit, že se každým rokem situace mění.Nezaměstnaný jsem byl 2005 –2007, pak 2010 a to právě bylo v těch letech.A ten renault thalia je starý 20 let a patří mému otci (patřil, otec zemřel a tak jsem ho před dvěma roky zdědil).
Přeci v každém příspěvku nebudu dopodrobna rozepisovat co, kde, po kom něco mám.Nebo ty se taky chlubíš po kom jsi co zdědil a jak je to staré.
A s tīm sociàlním příspěvkem.Švagr se sestrou měli krávu a také jim ho nedali, prý mají prodat tu krávu.

mosol

Zase lež
pro Vaška

Auto jsem kupoval v Trutnově u AUTO RN s.r.o. kde je hned vedle servis, ale ještě jsem ho nepotřeboval, takže nemohu posoudit, protože auto je zatím bez problémů.
Kufr je pro mě dostačující (jsem s ním též spokojený), protože na větší věci tahám káru.
Silnější auto jsem nechtěl, protože o to je zase větší povinné ručení.A protože mám malé výplaty, tak u mě každá stokoruna hraje roli.

04.07.2011 | 11:40:28 | lahny

http://www.car­s.cz/autorecen­ze/auta/Renau­lt/Thalia/Recen­ze-Renault-Thalia-Velmi-dobry-vuz-za-nizkou-cenu-10111915.html