Terka333

Viděli jste už někdy nějaký paranormální jev?

Jak vypadal? Co dělal? Kde jste ho viděli? Báli jste se ho? :) :D
Doplňuji:
A zkoušeli jste někdy vyvolávat duchy?

Nejlepší odpověď
Banán88

to by bylo na dlouho vypravet, a uz ted kdyz o tom mam napsat jen tato slova tak se mi vraceji velmi neprijemne pocity ..

Další odpovědi
Děda Louda

Paranormální jsou bezesporu mnohé zdejší dotazy a s nimi pravděpodobně i jejich autoři.

gecco

Jo, jednou, když jsem jel divokou vodu (asi tak WW5) na naprosto nové lodi do WW4, s háčkem, který se mi skoro pos*al už jen při pohledu na tu řeku ze břehu.
Svolával jsem všechny svatý.
A – světe div se, asi byl nějakej nadělíček volnej, necvakli jsme se, vcelku jsme si to užili (představ si, že jedeš 50–60 km/h, pruhy nejsou nalajnovaný, nemá to blinkry, o brzdách ani nemluvě). A pak mne skoro přejel cyklista (když neseš na rameni loď, nevidíš), naštěstí se nechtěl prát, protože v té euforii bych ho asi umlátil.

Lamalam

Za studentských časů jsem zažila několik večírků, po kterých jsem paranormální aktivitu zaznamenala.

Nazdar Bazar

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vid%C4%9Bli%20jste%­20n%C4%9Bkdy%20pa­ranorm%C3%A1ln%C3­%AD%20jev

PetrXY

Ano, například střízlivého Kalouska.
Doplňuji:
Když se o to zajímáš, podívej se na tyto stránky – http://esoterik­web.cz/