marci1

Viděli jste už někdy knihu za 329.000,– Kč?

Sixtínská kaple: Krásné to může být, ale ta cena … 🙂
http://www.lu­xusniknihovna­.cz/sixtinska-kaple

Odpovědi
Lgee

1999 kus svět, přijde mi to celkem levné.

Kelt

Jistě, za tu cenu si mohu koupit auto. Ale raději bych osobně navštívil Sixtinskou kapli. Vyšlo by mne to levněji.

Nuk nuk

Inu, souhlasím asi s Vámi. Pokud je to opravdu kvalitně provedené, může to být krásné. Ale i jet tam na týden a denně si Sixtinskou kapli prohlížet osobně vyjde levněji, a ještě si dáte občerstvení a přespíte v luxusním hotelu.

anonym

A ještě k tomu to je jen obrázková kniha…

Kura

Berou to jako investici, ale 1999 kusů pro celý svět je hodně za tyhle prachy. O devítku méně a byla by to super investice, ale pro tvoje děti nebo vnoučata. Takhle nejdřív vnoučata až pravnoučata.