Kura

Bohužel viděl.
Když plně naložený domíchávač betonu v podobné rychlosti vletěl do stojící kolony osobních aut.

Další odpovědi
redy

Vypadá to na úmysl. Ta rychlost je úděsná, jestli dobře koukám, tak tam před tím autem, jako by otočil volantem přímo do těch domů.

Ronnie3697

Mohlo to být kousek pod kopcem. Zdá se mi, že vozidlům na silnici se snažil vyhnout, tak bych tipoval, že cestou s kopce zjistil, že mu nefungují brzdy a už bylo zle.

Drap

Neviděl jsem ve skutečnosti nic děsivějšího. Příčinou mohla být technická závada, nebo zdravotní problémy, případně kolaps, řidiče.

dubraro

Pěkný. Tipl bych si na poruchu brzd.

anonym

Snad jen záběry z 11.9.2001 byly děsivější. Tady lze spekulovat, co přesně se stalo. Od problému s brzdami přes sebevraždu až třeba i to, že řidičovi prostě ruplo v bedně.

louskáček

Podle mého se řidič vyhýbal tomu bílému autu co tam přijelo z jeho pravé strany,bohužel mu tam vběhla ta skupinka lidí z toho autobusu a tak to strhnul ještě více do leva.Očividně se snažil reagovat.Mezi ty sloupy se ještě vešel,jenže v té rychlosti setrvačnost udělala své.Jedinou záhadou je mi(podle toho namodralého kouře) že byl pořád pod plynem.

Kura

Minerz, to jako myslíš vážně ?
Co bylo děsivého na řízené demolici ?
Ano, uznávám, byla to největší řízená demolice, ale stále nevím co na tom bylo děsivého.
Pokud je něco opravdu nejděsivějšího, tak 26.12.2004 !!!
Potvrzených 185 000 mrtvých !!!
Odhadovaných až 250 000 mrtvých !!!
Do dnešního dne jsou viditelné následky !!!
Jak tohle chcete srovnávat s řízenou demolicí v NY ???
Nic nezbylo z dvojčat, jen stovky „nezničitelných“ občanských průkazů.
Jestli tomu věříte, jste mentálně postižený a je mi vás líto.

Kepler

Rozjezd náklaďáku (ve městě!) na takovou rychlost musel trvat dost dlouho, to mi vrtá hlavou! Vypadá to že nebyl řízený, ale zkolabovaný řidič šlapající na plyn? Napadlo mě jenom, že řidiči prdlo v bedně.