Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kura

Bohužel viděl.
Když plně naložený domíchávač betonu v podobné rychlosti vletěl do stojící kolony osobních aut.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Vypadá to na úmysl. Ta rychlost je úděsná, jestli dobře koukám, tak tam před tím autem, jako by otočil volantem přímo do těch domů.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ronnie3697

Mohlo to být kousek pod kopcem. Zdá se mi, že vozidlům na silnici se snažil vyhnout, tak bych tipoval, že cestou s kopce zjistil, že mu nefungují brzdy a už bylo zle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neviděl jsem ve skutečnosti nic děsivějšího. Příčinou mohla být technická závada, nebo zdravotní problémy, případně kolaps, řidiče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Pěkný. Tipl bych si na poruchu brzd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Snad jen záběry z 11.9.2001 byly děsivější. Tady lze spekulovat, co přesně se stalo. Od problému s brzdami přes sebevraždu až třeba i to, že řidičovi prostě ruplo v bedně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
louskáček

Podle mého se řidič vyhýbal tomu bílému autu co tam přijelo z jeho pravé strany,bohužel mu tam vběhla ta skupinka lidí z toho autobusu a tak to strhnul ještě více do leva.Očividně se snažil reagovat.Mezi ty sloupy se ještě vešel,jenže v té rychlosti setrvačnost udělala své.Jedinou záhadou je mi(podle toho namodralého kouře) že byl pořád pod plynem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kura

Minerz, to jako myslíš vážně ?
Co bylo děsivého na řízené demolici ?
Ano, uznávám, byla to největší řízená demolice, ale stále nevím co na tom bylo děsivého.
Pokud je něco opravdu nejděsivějšího, tak 26.12.2004 !!!
Potvrzených 185 000 mrtvých !!!
Odhadovaných až 250 000 mrtvých !!!
Do dnešního dne jsou viditelné následky !!!
Jak tohle chcete srovnávat s řízenou demolicí v NY ???
Nic nezbylo z dvojčat, jen stovky „nezničitelných“ občanských průkazů.
Jestli tomu věříte, jste mentálně postižený a je mi vás líto.

před 2639 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Rozjezd náklaďáku (ve městě!) na takovou rychlost musel trvat dost dlouho, to mi vrtá hlavou! Vypadá to že nebyl řízený, ale zkolabovaný řidič šlapající na plyn? Napadlo mě jenom, že řidiči prdlo v bedně.

před 2642 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek