Drap

Viděli jste už letos hada ?

Nemyslím slepýše, ani hady chované v zajetí. Myslím hada z naší přírody. Některou z užovek , nebo zmiji. Já dnes jsem viděl zmiji. Unikátní exemplář cca 85 cm.

Nejlepší odpověď
anonym

Já také zmiji,mně připadala jako anakonda,manžel tvrdí,že to byl prcek.

Další odpovědi
beer

Nijak jsem hady nesledoval, ale už při sběru smržů užovky obojkové, 2 kousky ))

briketka10

já mám na zahrádce každým rokem hnízdečko
ještěrek a užovek, nejvíc mě štve, že můj kocour
na ně číhá a třeba ještěrce utrhne ocásek, ale to
neva ten jí doroste a užovka co se vyhřívá na slunci,
tak ta mu uteče..ovšem, když sekám zahrádku je mi
líto každého přeseknutého tvorečka kromě slimáka..

anonym

hada ne, ale slepýše, byl přejetý autem na silnici

iceT

Každý večer vídám anakondu,ovšem jaksi ne v přírodě......

honza19hk

Z betonového deklu žumpy jsem už 2× vyhazoval zmiji, a nechtěně jsem přejel sekačkou slepejše.

Braník

Hada ne,ale zmijí je dost všude!!!!!