Miroslavst

Viděli jste už jmenný kalendář s odkazy na wikipedii?

viděli jste už nový kalendář, kde jsou jména a když kliknete na jméno, tak jste přesunutý přímo na wikipoedii, kde je o tom jménu vše popsáno?
Musí se to stáhnout, je to soubor xls v aplikaci excel.
Takže bezobav stáhněte a pak už jen prohlížejte.
http://www.uloz­to.cz/7722259/­kalendar-wikipedie-xls

Nejlepší odpověď
panenka

Ano viděla a moc se mě to líbí 🙂

Další odpovědi
anonym

je to super,hned zítra to ukážu a budu studovat všechny jména v rodině

aramah

Neviděla. Zato si nemůžu zvyknout na tvůj obrázek(avatar)příj­de mi že se ti rvu do soukromí:DD hezké.