Avatar uživatele
redy

Viděli jste to někdy?

Dneska do lesa přijela dodávka, na tom není nic hroznýho, vyskákali lidi s hřebenama a než mi došlo, co se děje, naskákali zpátky a odjeli s několika litry borůvek.

Kolik byste dali za litr borůvek?

Jen mi to zajímá 🙂Díky

Pro šťoury, je mi to fuk, každej dělá co může:-)

Upravil/a: annas

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, kapka, hanny 2, Drap, briketka10, gagaga před 2805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

nic budu-li chtít natrhám si sám/sama

A hlavně bych ty lidi s hřebenama nejraději nakopal do pr…Devastují borůvčí a takový sběr je zakázán.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

I pokud se češe hřebeny a dělá se to s citem, nemusí nutně být poškozeno borůvčí. 80kč za kilo je velmi solidní cena za tu bych i nakoupil. Menší množství i za 120 . Víc bych ale asi nedal.
Viděl jsem mnohokrát česat borůvky hřebenem. Bohužel , v mém okolí rostou borůvky jen poskrovnu.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

jiná odpověď

Dala jsem včera 100Kč za 1litr,koupila jsem 2 litry.Prý je to dobrá cena. U silnice je prodávají mnohem dráž – dnes jsme jeli a viděli na tabuli napsáno 44Kč,ale to je třeba za kelímek 2–3dcl. Původně jsem si je chtěla jet někam kde rostou natrhat,ale je to strašná práce,klíšťata,furt kolem vás bzučí a sedá na vás nějakej hmyz (to nesnáším),máte fialový ruce ještě týden,utratíte za benzín – stejně bych dala víc,než ty 2 stovky,protože u nás v Brně nerostou a na Vysočinu to nějakej kousek cesty přece je – takže jsem si je raději koupila.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

nic budu-li chtít natrhám si sám/sama

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek