Sůwa

Viděli jste před chvílí osmdesátišestiletou gymnastku na Novinkách.cz ?

Já jsem o víc než dvacet let mladší a obouvám si boty dlouhou lžící. Hanba mi. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://sport.id­nes.cz/video-gymnastka-johanna-quaasova-86-let-dh9-/sporty.aspx?c=A120401­_144142_sporty_par

myslela jsi tuto babku ?? hm je to čiperka :DD
ale já si taky beru na botky lžíci a tu nejdejší půlmetrovou he..

Další odpovědi
Drap

Viděl jsem ji už ráno. Kdo umí tak umí. Na obouvání jsou nejlepší pantofle.

iceT

Uff,ale tu dlouhou lžíci používám taky.Ne z toho důvodu,že bych se nechtěla ohýbat,ale nechci se zdržovat zavazováním bot,protože je ani nerozvazuju.

quentos

tu jsem tam viděl už ráno. Obdivuhodné. Ke lžíci jsem ještě nedospěl, ale obávám se, že k ní taky nemám daleko.

hanulka11

Jen jsem žasla co tam předvedla jak v prostných tak na bradlech …To jsem nedovedla ani za mlada- neboj my umíme jiné věci …každý nemůže umět všechno …nebuď prosím smutná

Larissa

To nedokážu a je mi teprve 17! K lžíci jsem, díkybohu, nedospěla, ale v tak dobré kondici jistě v tolika letech nebudu! Jestli vůbec ještě budu…

osamělývlk

Uzasne. To neumim a ani jsem neumela, i kdyz jsem chodila do gymnastiky asi tri roky. Je mi 17.