ReHu

Viděli jste někoho rozbíjet sklíčko u hlásiče? Jak snadno či obtížně to jde?

http://www.no­vinky.cz/krimi/212278-svedci-v-metru-chteli-jsme-sebevrazedkyni-zachranit-ale-nemohli-jsme-rozbit-sklo-hlasice.html

Nejlepší odpověď
anonym

ty se divíš?policisté jezdí tramvají,hasiči si spletou místo požáru tak to už je jen detail

Další odpovědi
Miroslavst

Nechci házet všechny do jednoho pytle, ale nikde není uvedeno jakým způsobem ta mladá holka rozbíjela ono sklo u tlačítka.
Opravdu rázný úder loktem funguje.
Talčítko jsem viděl jak ve skutečnosti tak i z obrázku a mohu říci jen jedno. Pokud by to tlačítko bylo na způsob požárního či tísňového hlásiče, tedy tlačítko by vykoukávalo ven, došlo by k jeho aktivaci lépe (již promáčknutím skla), než pokud se po rozbití tohoto tlačítka musí ještě tlačítko zmáčknout.

elektrikář

Holu rukou to moc nejde stačí si vzít do ruky klíče ty máji snad všichni. Záleží na oklnostech a nervech lidí v okolo.V naší ulici byl starý litinový hlásič požáru, snad ještě z války.Na něm bylo položeno několik chodníkových dlažebních kostek na rozbytí sklíčka.