demenceee

Viděli jste někdy nějakého ducha nebo nějaký přízrak ?

popřípadě nějaký paranormalní jev ? :D a co si o tom myslíte ? existují duchové nebo ne ?

Nejlepší odpověď
beer

Neviděl a nevěřím. Samozřejmě – i tady se najdou lidé, kteří „něco“ za duchy považují, poněvadž v ně věří.

Další odpovědi
david22

Neviděli, ale cítili.

baghira

Otázka je, co je to paranormální jev – třeba takovému šamanovi můžou některé paranormální jevy připadat docela normální. A ano, myslím si, že kromě světa hmatatelného a pochopitelného existuje paralelně i svět jiný (úmyslně se vyhýbám různým ezoterickým termínům :) )

www

Neviděl, nevěřím, přemýšlím totiž racionálně.

manon

Neviděla, a chtěla bych. Abych na ně konečně mohla začít věřit :)

venkovan

Každý ráno na mne nějaký přízrak civí v koupelně ze stěny. A dělá si ze mne strandička – kam se hnu, tak od na druhou stranu (já doleva, on doprava – podle jeho pohledu)