Avatar uživatele
Reezo

Viděli jste někdy něco, co vás doslova šokovalo?

Já osobně jsem jednou v Praze na Andělu viděl maminku s dítětem, které plakalo a nechtělo sedět v kočárku, ale chodit. Maminka byla asi dost nervní. Po pár vteřinách jsem slyšel strašný řev s brekem a dítě začalo utíkat od mamky. Maminka docela surove popadla svou ratolest a doslova sním třískla do kočárku a násilně ho začala kurtovat ke kočárku, aby neutekl a při tom na něj strašně ječela.
Jelikož bylo na Andělu v tu chvíli docela dost lidí, tak na sebe strhla dost pozornosti.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, bolak, redy, Werwolfo před 3809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Sice z jiného soudku, ale šlo o stejnou osobu, manželku ředitele školy. .

  1. Když se mléko neprodávalo v lahvích, ale nalévalo se do vlastní přinesené konve, viděla jsem, jak žena šoupla do konve s mlékem láhev rumu. Chtěla jsem na to upozornit, ale dotyčná neunikla pozornému oku vedoucí. Pak prosila, škemrala …
  2. Obě jsem kupovaly chléb, v jehož blízkosti byla v regále zrnková káva. Paní vzala balíček kávy a v košíku na něj položilaj chléb. U pokladny jsem stála za ní. Paní hlásila, spěchám, mám dnes jen chlebík. Pokladní vzala peníze, nekontrolovala … Po zaplacení, ještě než žena stačila odejít, í jsem zareagovala. A co káva?

Opět slzavé údolí, ale především ostuda …

Pokladní si neuvědomila, ,že je třeba prověřovat i známou osobu …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LysoňXXX

Toho je víc, od výplatní pásky až po účet v restauraci :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Jo když bába nakopla psa,
že to udělal na chodníku místo aby to uklidila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Také mě šokovala maminka s asi 4–5 ti letým dítětem.Obě jely na kole kole, ale matka na dospělém a dítě na malém dětském.Jenže paní šlápla dvakrát a kolo bylo daleko vpředu a dítě šlapalo seč mohlo, ale maminku nemohlo dohonit.A ona na něj stále pokřikovala, ať přidá, proč se tak loudá atd.Asi nějak nemohla pochopit, že na malém kole se musí šlapat rychleji než na velkém a dítě ji, i když šlape ona pomaleji, nestačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gigul

Lidská surovost mě nikdy nepřestane šokovat …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ja kdyz mel jednou sen,kde me drzeli strasne skarede bytosti za ruce,na ocich mely klapky,a presto jsem vedel,ze me vidi,a rikali mi – zustan tu s nami.bylo to dost skaredy,moc zivy,porad to mam v sobe. 2 – jednou pri meditaci jsem uzrel oci vsech zvirat,ktere jsem snedl, a tyto oci rikali – my vsichni jsme museli umrit, abys ty mohl zit.porad me to pronasleduje.Ne­citil jsem ,ze by me nenavideli,jen se divali.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Reezo

Pamatuji si, že když jsem byl ještě malé děcko, tak jsem byl neprávem označen za zloděje. Jelikož jsem rád a hodně jezdil na bruslích a občas jsem zabloudil i do potravin či většího obchodu, abych si něco koupil nebo se jen tak projel, hlavně tam byl dobrý povrch na bruslení. 🙂 Jednoho krásného dne mi můj táta koupil jahodové Mentos a já jsem si je vzal s sebou na brusle a když jsem byl v Delvitě ( dnes billa ) tak mě za pokladnou zastavili, že jsem vzal mentos a že to musím zaplatit. I když jsem jim říkal pravdu, že mi to táta koupil jinde, tak mi stejně asi nevěřili, ale nechali mě odejít. Pamatuju si, že jsem se fakt hodně bál, co se stane a už jsem tam radši nikdy nešel 🙂

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Reezo

Hezký případ důvěřuj, ale prověřuj Annas 🙂 Z toho musí být ostuda o velikosti kabátu. Hlavně když je to někde, kam člověk chodí pravidelně nakupovat. Nejspíš prodavačky ztratí důvěru vůči tomu člověku a budou si ho hlídat.

před 3809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Byla. Žena chodila nakupovat jinam.
Vedoucí mně poděkovala. Pokladní sice vynadala, ta chybu přiznala, ale od té doby košíky hlídala.

před 3808 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek