Reezo

Viděli jste někdy něco, co vás doslova šokovalo?

Já osobně jsem jednou v Praze na Andělu viděl maminku s dítětem, které plakalo a nechtělo sedět v kočárku, ale chodit. Maminka byla asi dost nervní. Po pár vteřinách jsem slyšel strašný řev s brekem a dítě začalo utíkat od mamky. Maminka docela surove popadla svou ratolest a doslova sním třískla do kočárku a násilně ho začala kurtovat ke kočárku, aby neutekl a při tom na něj strašně ječela.
Jelikož bylo na Andělu v tu chvíli docela dost lidí, tak na sebe strhla dost pozornosti.

Nejlepší odpověď
annas

Sice z jiného soudku, ale šlo o stejnou osobu, manželku ředitele školy. .

  1. Když se mléko neprodávalo v lahvích, ale nalévalo se do vlastní přinesené konve, viděla jsem, jak žena šoupla do konve s mlékem láhev rumu. Chtěla jsem na to upozornit, ale dotyčná neunikla pozornému oku vedoucí. Pak prosila, škemrala …
  2. Obě jsem kupovaly chléb, v jehož blízkosti byla v regále zrnková káva. Paní vzala balíček kávy a v košíku na něj položilaj chléb. U pokladny jsem stála za ní. Paní hlásila, spěchám, mám dnes jen chlebík. Pokladní vzala peníze, nekontrolovala … Po zaplacení, ještě než žena stačila odejít, í jsem zareagovala. A co káva?

Opět slzavé údolí, ale především ostuda …

Pokladní si neuvědomila, ,že je třeba prověřovat i známou osobu …

Další odpovědi
LysoňXXX

Toho je víc, od výplatní pásky až po účet v restauraci :)

redy

Jo když bába nakopla psa,
že to udělal na chodníku místo aby to uklidila.

anonym

Také mě šokovala maminka s asi 4–5 ti letým dítětem.Obě jely na kole kole, ale matka na dospělém a dítě na malém dětském.Jenže paní šlápla dvakrát a kolo bylo daleko vpředu a dítě šlapalo seč mohlo, ale maminku nemohlo dohonit.A ona na něj stále pokřikovala, ať přidá, proč se tak loudá atd.Asi nějak nemohla pochopit, že na malém kole se musí šlapat rychleji než na velkém a dítě ji, i když šlape ona pomaleji, nestačí.

Gigul

Lidská surovost mě nikdy nepřestane šokovat …

anonym

ja kdyz mel jednou sen,kde me drzeli strasne skarede bytosti za ruce,na ocich mely klapky,a presto jsem vedel,ze me vidi,a rikali mi – zustan tu s nami.bylo to dost skaredy,moc zivy,porad to mam v sobe. 2 – jednou pri meditaci jsem uzrel oci vsech zvirat,ktere jsem snedl, a tyto oci rikali – my vsichni jsme museli umrit, abys ty mohl zit.porad me to pronasleduje.Ne­citil jsem ,ze by me nenavideli,jen se divali.

Reezo

Pamatuji si, že když jsem byl ještě malé děcko, tak jsem byl neprávem označen za zloděje. Jelikož jsem rád a hodně jezdil na bruslích a občas jsem zabloudil i do potravin či většího obchodu, abych si něco koupil nebo se jen tak projel, hlavně tam byl dobrý povrch na bruslení. 🙂 Jednoho krásného dne mi můj táta koupil jahodové Mentos a já jsem si je vzal s sebou na brusle a když jsem byl v Delvitě ( dnes billa ) tak mě za pokladnou zastavili, že jsem vzal mentos a že to musím zaplatit. I když jsem jim říkal pravdu, že mi to táta koupil jinde, tak mi stejně asi nevěřili, ale nechali mě odejít. Pamatuju si, že jsem se fakt hodně bál, co se stane a už jsem tam radši nikdy nešel 🙂

Reezo

Hezký případ důvěřuj, ale prověřuj Annas 🙂 Z toho musí být ostuda o velikosti kabátu. Hlavně když je to někde, kam člověk chodí pravidelně nakupovat. Nejspíš prodavačky ztratí důvěru vůči tomu člověku a budou si ho hlídat.

annas

Byla. Žena chodila nakupovat jinam.
Vedoucí mně poděkovala. Pokladní sice vynadala, ta chybu přiznala, ale od té doby košíky hlídala.