Avatar uživatele
miláSimča

Viděli jste někdy člověka se šedivo, bílo, pruhlednými oči?

Já 2×
De z nich strach.
Někde jsem četla že když má někdo šedivo, bílo, pruhledný oči že je zlý člověk nebo démon.
Už jste takové oči viděli?
Jaký z nic máte pocit ?
Ps: tu barvu, jsem napsala šedivo, bílo, pruhledná newim jinak jak bych tu barvu popsala , v tom článku mněli napsáno že se ta barva nedá popsat.

Doplňuji:
Guestman : viděla jsem dva muže s šedivo,bílo, pruhlednými oči. Oni určitě slepí nebyli…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Jsou ty oči, proto viděl jsem člověka s očima. Bojím, bojím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
talka

Nevzala sis poučení od Kelta, že existují duály: očima, ušima

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Questman

Šedivé až bělavé oči mají většinou slepí lidé, ano viděl jsem ale že by z toho šel zrovna strach.. určitě by pro mě nebylo moc příjemné se do nich delší dobu dívat ale nijak děsivé to, pro mě, není :)
Doplňuji:
Výborně, teď si znovu přečti moji odpověď a důraz dbej především na slovo „většinou“ :P

Upravil/a: Questman

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

A ti lidi vypadali jinak normálně?Protože je docela dobře možné,že měli barevné kontaktní čočky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

tak znovu, pro natvrdlou 14-letou Simonku, co má IG (jak sama napsala) 117…s průhlednými oči nikdy nikdo nikoho neuvidí, jedině s průhlednýma očima !!!

začni se místo pokládání přiblých otázek věnovat raději čtení knih, protože jedině tak snad odnaučíš psát de (jde), šedivo bílo průhledný oči (šedobílé, skoro průhledné oči), mněli (měli) a zjistíš, že se mezi větami píší čárky…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Probůh (a to jsem antiteista), ta čeština řve bolestí…

před 3443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek