miláSimča

Viděli jste někdy člověka se šedivo, bílo, pruhlednými oči?

Já 2×
De z nich strach.
Někde jsem četla že když má někdo šedivo, bílo, pruhledný oči že je zlý člověk nebo démon.
Už jste takové oči viděli?
Jaký z nic máte pocit ?
Ps: tu barvu, jsem napsala šedivo, bílo, pruhledná newim jinak jak bych tu barvu popsala , v tom článku mněli napsáno že se ta barva nedá popsat.

Doplňuji:
Guestman : viděla jsem dva muže s šedivo,bílo, pruhlednými oči. Oni určitě slepí nebyli…

Nejlepší odpověď
Kelt

Jsou ty oči, proto viděl jsem člověka s očima. Bojím, bojím.

Další odpovědi
talka

Nevzala sis poučení od Kelta, že existují duály: očima, ušima

Questman

Šedivé až bělavé oči mají většinou slepí lidé, ano viděl jsem ale že by z toho šel zrovna strach.. určitě by pro mě nebylo moc příjemné se do nich delší dobu dívat ale nijak děsivé to, pro mě, není :)
Doplňuji:
Výborně, teď si znovu přečti moji odpověď a důraz dbej především na slovo „většinou“ :P

iceT

A ti lidi vypadali jinak normálně?Protože je docela dobře možné,že měli barevné kontaktní čočky.

Funna

tak znovu, pro natvrdlou 14-letou Simonku, co má IG (jak sama napsala) 117…s průhlednými oči nikdy nikdo nikoho neuvidí, jedině s průhlednýma očima !!!

začni se místo pokládání přiblých otázek věnovat raději čtení knih, protože jedině tak snad odnaučíš psát de (jde), šedivo bílo průhledný oči (šedobílé, skoro průhledné oči), mněli (měli) a zjistíš, že se mezi větami píší čárky…

cochee

Probůh (a to jsem antiteista), ta čeština řve bolestí…