tuCZek

Viděli jste někdo jak V.Klaus v Chille šlohl pero?

normálně ho čajznul a před kamerama. Včera to myslím dávaly v pořadu 168 hodin :)))
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=zpe4T0l­XZcE

Nejlepší odpověď
Terryle

Jo, a tvářil se u toho děsně nenápadně jako šestnáctiletej kluk v hospodě, když krade svůj první pivní půllitr, aby si měl co postavit na poličku :) Jak to opatrně strkal pod stůl, aby ho někdo neviděl a ještě přivřel tu krabičku… :oD kdyby si to po skončení konference normálně vzal i s krabičkou, nikdo by si ničeho nevšim a nedělal by blba/zloděje ze sebe, potažmo zlodějskou zemi z ČR :)

Další odpovědi
chudst

Ale pak ho pri podpisu smlouvy zase vytahl, coz uz tam nebylo ukazano :)

dědapetr

Tím se potvrdilo že zloděj může být i prezident a tak jde příkladem národu.

SajmonModer

Heh, rodiče mi vyprávěli, jak za komoušu jezdili do Rakouska a v šude v obchodech tam bylo napsáno: ČEŠI NEKRAĎTE !!!

Hrůza, tady jde vidět, co si o nás v zahraničí myslí …

mosoj

No on ho dostal darem, tak ho tam nebude nechávat.

coco

Nechápu,čemu se tolik divíte.V Česku je to národní sport.A při podpisu to pero vytáhnout musel,protože by mu jiný nedali…:)

fortin

Byl úplně mimo. Nebylo to Modré pero?

led

Zle ste to pochopili. On si všimol chybu na pere. Aby nebola blamáž, tak ho vymenil za svoje. To tam vložil, keď zatváral tú krabičku. Je to predsa Kouzelník Vašek.
Mali by ste mu všetci poďakovať, že zabránil medzinárodnému trapasu. 🙂

quentos

viděl jsem to, ale než bych vynesl ukvapený soud, radši jsem si o tom něco přečet. Zde: http://www.stre­am.cz/?a=discus­sion_to_video&m=dis­cussion&discus­sion_id=209508­6&page=11 jeden z přispěvatelů praví, že toto pero je – cituji – „ozdobeno symbolem České republiky a stává se automaticky dárkem pro hosta.“
Takže spíš není trapné to, co udělal, ale jakým způsobem to udělal – hlavně nenápadně :{)))> tak nenápadně, že si z toho dnes dělá pérdel celej svět