Dža-Dža

Viděli jste horor V zajetí démonů ? Názor na něj ?

Odpovědi
Nevíteto?

Bohužel si to moc nepamatuju, koukala jsem na to nějak, když mi nebylo dobře, takže jsem to moc nevnímala. ☹

Nevědoucí111

Já ano a názor? Drsnýý!!!!!!

Adam2

Z hororů je to Druhý nestrašidelnější po Insidious 2 a druhý nejlepší z hlediska kvality filmu po Kruhu.

Klára K.

Zrovna nedávno jsem se na něj koukala, dle mého názoru- kamera luxusní , štřih také velmi dobrý, ze začátku jsem moc nechápala o co jde, bylo to hrozně složité, ale postupně jsem to začala chápat. Jinak jestli se ti líbil film Exorcist, tak tohle je něco podobného. Moc se mi líbí tenhle typ strašení, kdy bubáci nejsou vidět a pokud ano, tak jen rozostřeně a v pozadí :)

CTTON

http://fpogp.com/