MrGandy

Viděli jste film Pozemšťan?

Viděli jste tento film? A co na to říkáte? 14 000 let starý člověk, který vypráví o tom, jak se učil u budhy a následně se snažil jeho učení rozvíjet (Ježíš). Jenže si pamatuje až svou dospělost a ne dětství (v historii se dost improvizovalo, takže si dětství vymysleli). Nedokázal lěčit, jen občas někomu pomohl technikami, jaké znal z východu. …Začínal jako kromaňonec.

Tento film je vážně k zamyšlení. Člověk dávného druhu by se přizpůsoboval s prostředím. A kdyby měl nějakou chybu v imunitním systému a buňky by se mu obnovovaly rychleji.

Jaký máte pocit z tohoto filmu?

http://www.csfd­.cz/film/235331-pozemstan/

Doplňuji:
Já taky koukal anglicky s titulkama. Aspoň budete mít originální dabing. Myslím, že tento film se ani dabovat nebude (aspoň o tom nevím.

Jinak, ptal jsem se na pocit z filmu a co na něj lidi říkají. Takže kdo ho neviděl, nemusel vůbec začít číst…

Nejlepší odpověď
SINGO

Neviďel, chtěl jsem se podívat ale na ulozto.cz není česky, bohužel.
Doplňuji:
pokazdejinak: Je to někde česky?

Další odpovědi
anonym

Neznam , ale dekuji za tip , mam rada takove " zvlastnosti ". -iv-

pokazdejinak

ten váš tip mě tak zaujal, že jsem se na něj koukla ještě „za tepla“ a líbí se mi moc… přesně vystihuje můj osobní pohled na různá náboženstsví – že je to jen vata okolo
… myslím, že by bylo úžasné někoho takového potkat, zeptat se ho na jeho zkušenosti a vzpomínky, napadlo mě taky, že v současné době už by se mu asi nedařilo mizet tak snadno

btw – trochu moc jste ve své otázce prozradil… je mi jasné, že nebýt vaší zmínky o Ježíši, tak by mi asi brada spadla trochu víc :) – příště se v otázkách o filmech prosím kroťte se spoilerováním, díky

ad Singo – já si stáhla anglicky s titulky… angličtina mi nevadí, takže já byla spokojená
konkrétně tenhle odkaz:
http://www.uloz­to.cz/9758266/­man-from-earth-en-cz-tit-2007-flaming-foot-avi-avi
kvalita obrazu byla trochu horší, ale jinou jsem nezkoušela, koukat se na to dalo… hezkou zábavu