Avatar uživatele
MrGandy

Viděli jste film Pozemšťan?

Viděli jste tento film? A co na to říkáte? 14 000 let starý člověk, který vypráví o tom, jak se učil u budhy a následně se snažil jeho učení rozvíjet (Ježíš). Jenže si pamatuje až svou dospělost a ne dětství (v historii se dost improvizovalo, takže si dětství vymysleli). Nedokázal lěčit, jen občas někomu pomohl technikami, jaké znal z východu. …Začínal jako kromaňonec.

Tento film je vážně k zamyšlení. Člověk dávného druhu by se přizpůsoboval s prostředím. A kdyby měl nějakou chybu v imunitním systému a buňky by se mu obnovovaly rychleji.

Jaký máte pocit z tohoto filmu?

http://www.csfd­.cz/film/235331-pozemstan/

Doplňuji:
Já taky koukal anglicky s titulkama. Aspoň budete mít originální dabing. Myslím, že tento film se ani dabovat nebude (aspoň o tom nevím.

Jinak, ptal jsem se na pocit z filmu a co na něj lidi říkají. Takže kdo ho neviděl, nemusel vůbec začít číst…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, anonym, pokazdejinak před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SINGO

Neviďel, chtěl jsem se podívat ale na ulozto.cz není česky, bohužel.
Doplňuji:
pokazdejinak: Je to někde česky?

Upravil/a: SINGO

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Neznam , ale dekuji za tip , mam rada takove " zvlastnosti ". -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

ten váš tip mě tak zaujal, že jsem se na něj koukla ještě „za tepla“ a líbí se mi moc… přesně vystihuje můj osobní pohled na různá náboženstsví – že je to jen vata okolo
… myslím, že by bylo úžasné někoho takového potkat, zeptat se ho na jeho zkušenosti a vzpomínky, napadlo mě taky, že v současné době už by se mu asi nedařilo mizet tak snadno

btw – trochu moc jste ve své otázce prozradil… je mi jasné, že nebýt vaší zmínky o Ježíši, tak by mi asi brada spadla trochu víc :) – příště se v otázkách o filmech prosím kroťte se spoilerováním, díky

ad Singo – já si stáhla anglicky s titulky… angličtina mi nevadí, takže já byla spokojená
konkrétně tenhle odkaz:
http://www.uloz­to.cz/9758266/­man-from-earth-en-cz-tit-2007-flaming-foot-avi-avi
kvalita obrazu byla trochu horší, ale jinou jsem nezkoušela, koukat se na to dalo… hezkou zábavu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek