lenkaacer

Viděli jste film Město andělů,jaký máte názor na tento film?

Nejlepší odpověď
iceT

Romanticka nadhera,pokud mate na mysli N.Cage a M.Ryan.Dokonce jsem si poplakala.

Další odpovědi
dagry

Krásný film, skvělé herecké obsazení, akorát ten konec je moc smutný. Taky u tohoto filmu vždycky pláču. Mám ho nahraný a slzím vždycky.

hanulka11

Neviděla ale je tam dobré herecké obsazení to by mohlo být zárukou dobrého filmu, ne?Pro mne je dost důležité vědět herecké obsazení pokud se rozhoduji.