Bronzový

Viděli jste film Kajinek a líbil se vám?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mám z něho rozporuplné pocity. Jaká pak je asi skutečnost a dozví se to někdy někdo?

Další odpovědi:

Bronzový

Přesně jak říká irij. čekala jsem to horší, ale docela mě to příjemně překvapilo.

Bronzový

O tomto filmu slyším na každém kroku, ale ještě jsem jej neviděla. A ani sama nevím jestli po něm toužím ho vidět. Já mám ráda jiný styl filmu a myslím si, že z kauzy Kajínek se udělal moc velký boom. Z vězení ho stejně nikdo nevyseká, protože toho chlapec asi hodně ví, takže proč ten film byl vůbec natočen, vlastně ani nechápu. Pravdu se nikdo nedozví a Kajínek stejně v lochu zkysne na doživotí.

Bronzový

No, Kajínek, ať vraždil nebo ne, není žádný svatoušek...

V roce 1982 stanul před soudem za vloupání, rozsudek - jeden rok nepodmíněně.
V roce 1985 byl odsouzen za krádeže a údajný útok na veřejného činitele - sedm let nepodmíněně. Propuštěn byl při prezidentské amnestii v květnu 1990.
O pár měsíců později se ho snažila policie zatknout, důvodem bylo podezření z vloupání. Kajínek policisty odzbrojil plynovou pistolí a služebním vozem ujel. Ten se později našel o kousek dál. Obhajoba poukazovala na to, že nikomu neublížil, použil k zastrašení plynovou zbraň a policejní vůz neukradl, jen s ním popojel.Bohužel zvítězil názor obžaloby : loupež policejního vozu se zbraní,nepovolené ozbrojování, recidiva - jedenáct let nepodmíněně.
V lednu 1993 opustil věznici Příbram při řádném přerušení trestu.
Navštívil tehdejšího ministra spravedlnosti dr Nováka, a žádal revizi rozsudku za loupež. Nebylo mu vyhověno, zpět se v určený termín nevrátil.

Film jsem neviděla a ani vidět nechci, mi to přijde všechno divné, a hlavně, že se z něj mezi lidmi dělá málem hrdina!
Já si přeji jen to, aby byla zjištěna pravda a to mi stačí....

Bronzový

Film se mi líbil a obzvlášť Vladimír Dlouhý zahrál svou roli dokonale.

Diskuze k otázce

rteppetr

viděl, a po pravdě nic moc co se týká scénáře je to film který fandí kájínkovi a pro nezaswvěcené kteří ten film uvidí třeba za deset let to může být zavádějící

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.