LůcaDůcaPůca

viděli jste fantoma opery ? líbilo se vám to ?

( fantom of the opera )

Nejlepší odpověď
Drap

Líbilo

Další odpovědi
anonym

CD s touto operou už mám hodně dlouho a moc ráda si je přehrávám. Film jsem viděla několikrát a přiznám se, že poslech CD byl pro mne větším zážitkem, než film sám o sobě.
Přesto nikdy nedokážu odolat, podívat se znovu.

briketka10

neviděla, myslíš ten český ?

iceT

Kdysi se mi do rukou dostalo jedno kopírované nepopsané album a v přehrávači se mi neukázalo,co je to za skladbu.Já jsem chodila po bytě a vzpomínala,kde jsem to jen proboha slyšelaJednalo se o skladbu Phantom of the opera,ta je několikrát přehraná a přezpívaná tolika interprety,že to ani nspočítám.Až jednou jsem se dostala k přehrávači,který byl schopný zobrazit název písně a tehdy jsem si vzpomněla,že jsem ten film vlastně viděla,ale stejně ted' nevím,které zpracování máš vlastně na mysli.Já viděla to z roku 1990 s Burtem Lancasterem a to nové z roku 2004,což je dnes vlastně taky už staré.

Fantom opery

Muzikál / Drama, USA / Velká Británie, 2004

Režie: Joel Schumacher
Hrají: Gerard Butler, Emmy Rossum

Fantom opery

Drama / Horor, USA, 1925

Režie: Rupert Julian, Edward Sedgwick
Hrají: Lon Chaney, Mary Philbin

Fantom opery

Romantický / Horor, Itálie / Maďarsko, 1998

Režie: Dario Argento
Hrají: Julian Sands, Asia Argento

Fantom opery

Drama / Horor, USA, 1989

Režie: Dwight H. Little
Hrají: Robert Englund, Jill Schoelen

Další nalezené záznamy
Fantom opery (1962)
Fantom opery (TV film) (1987)
Fantom opery (TV film) (1983)
Fantóm opery (1943)

http://www.csfd­.cz/hledat/?q=fan­tom+opery

Rocker

Viděl jsem mnohokrát,můj oblíbený film se skvělou muzikou