zzzzz

viděli jste dokument šmejdi?

Co na to říkáte?

Já jsem si ho dnes večer pustila a je mi z toho zle.

Nejlepší odpověď
cochee

Téma je jistě závažné, ale toto je poradna, ne chat.

Další odpovědi
Jsemtady

Reklama na to je lepsi jak samotnej dokument. Cekal jsem vetsi detaily a vic pripadu. Je tam ale videt ze tam ty lidi porad jezdi, porad ikdyz vedi co to je. Takove lidi bohuzel nakonec nekdo obere. Jedine je udelat nesvepravnymi. Proto fandim Okamurovi, ten by mohl s lichvarema zatocit.

Andre5000

Ano, mě z toho bylo také zle. Kdysi mě rodiče ale i ve škole učili, že starý znamená být také moudrý, z té hlouposti našich důchodců mi bylo opravdu špatně.