Zlatý

Viděli jste, a nebo by jste alespoň chtěli vidět, japonské jaro ?

tady je malá ukázka
http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
Taky jsem vyznavačem našeho, českého jara. Toto je zase něco jiného. Osobně bych si nedovolil tvrdit lepší nebo horší. Jiná kultůra má i jinou krajinu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Krásná barevnost. Při tom pohledu mne napadly ty obrovské rozdíly mezi kulturami. Hlavně, když jsem minulý týden viděla v Krumlově ty hordy vykulených Japonců, kteří byli úplně mimo z té naší, české nádhery. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Hezké,ale moc pravidelné.Naše je daleko rozmanitější a hezčí.

Zlatý

to je krása jako ve filmu Gejša tam byly taky takový krásný stromy a rostliny :DD

Drape, je to hezké. Kam se ale hrabe japonské jaro na to naše "neučesané" české? Jsem toho názoru, že u nás je tolik nádherných míst a kouzelných zákoutí, že se určitě nemáme před nikým zač stydět.
Jen černé skládky mi v tom kochání nhad naší krajinou působí poněkud chaoticky a nevyváženě.

Myslím, že jaro je všude nádherné, když se příroda probouzí a začne vše zaplňovat vůňemi, tvary a barvami...
Tyhle záběry jsou krásné a určitě bych to rád osobně videl a "provoňel" se něma.
Ale přece jen... Rozkvetlá jarní louka u rybníka.... a závan vůně bezu... na tomhle jsem vyrostl a to je pro mně to pravé "ořechové"... =)))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.