Avatar uživatele
Drap

Viděli jste, a nebo by jste alespoň chtěli vidět, japonské jaro ?

tady je malá ukázka
http://letecka­posta.cz/557101166
Doplňuji:
Taky jsem vyznavačem našeho, českého jara. Toto je zase něco jiného. Osobně bych si nedovolil tvrdit lepší nebo horší. Jiná kultůra má i jinou krajinu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kapka, tom004, Damiana, veruska, anonym, avel3, breja před 4366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Krásná barevnost. Při tom pohledu mne napadly ty obrovské rozdíly mezi kulturami. Hlavně, když jsem minulý týden viděla v Krumlově ty hordy vykulených Japonců, kteří byli úplně mimo z té naší, české nádhery. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Hezké,ale moc pravidelné.Naše je daleko rozmanitější a hezčí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

to je krása jako ve filmu Gejša tam byly taky takový krásný stromy a rostliny :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drape, je to hezké. Kam se ale hrabe japonské jaro na to naše „neučesané“ české? Jsem toho názoru, že u nás je tolik nádherných míst a kouzelných zákoutí, že se určitě nemáme před nikým zač stydět.
Jen černé skládky mi v tom kochání nhad naší krajinou působí poněkud chaoticky a nevyváženě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avel3

Myslím, že jaro je všude nádherné, když se příroda probouzí a začne vše zaplňovat vůňemi, tvary a barvami…
Tyhle záběry jsou krásné a určitě bych to rád osobně videl a „provoňel“ se něma.
Ale přece jen… Rozkvetlá jarní louka u rybníka… a závan vůně bezu… na tomhle jsem vyrostl a to je pro mně to pravé „ořechové“… =)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek