Drap

Viděli jste, a nebo by jste alespoň chtěli vidět, japonské jaro ?

tady je malá ukázka
http://letecka­posta.cz/557101166
Doplňuji:
Taky jsem vyznavačem našeho, českého jara. Toto je zase něco jiného. Osobně bych si nedovolil tvrdit lepší nebo horší. Jiná kultůra má i jinou krajinu

Nejlepší odpověď
Damiana

Krásná barevnost. Při tom pohledu mne napadly ty obrovské rozdíly mezi kulturami. Hlavně, když jsem minulý týden viděla v Krumlově ty hordy vykulených Japonců, kteří byli úplně mimo z té naší, české nádhery. 🙂

Další odpovědi
tom004

Hezké,ale moc pravidelné.Naše je daleko rozmanitější a hezčí.

briketka10

to je krása jako ve filmu Gejša tam byly taky takový krásný stromy a rostliny :DD

anonym

Drape, je to hezké. Kam se ale hrabe japonské jaro na to naše „neučesané“ české? Jsem toho názoru, že u nás je tolik nádherných míst a kouzelných zákoutí, že se určitě nemáme před nikým zač stydět.
Jen černé skládky mi v tom kochání nhad naší krajinou působí poněkud chaoticky a nevyváženě.

avel3

Myslím, že jaro je všude nádherné, když se příroda probouzí a začne vše zaplňovat vůňemi, tvary a barvami…
Tyhle záběry jsou krásné a určitě bych to rád osobně videl a „provoňel“ se něma.
Ale přece jen… Rozkvetlá jarní louka u rybníka… a závan vůně bezu… na tomhle jsem vyrostl a to je pro mně to pravé „ořechové“… =)))