Georgo2010

Viděláváte více než partner? A vyhovuje Vám to tak?

Nejlepší odpověď
Ponytail

Ne, vydělávám o něco méně. Ale příští měsíc jdu do nového zaměstnání, kde budu vydělávat o něco více než on. Jsme v pohodě, vyděláváme tak, abychom se uživili a ještě něco málo našetřili, tak věřím, že to tak bude i nadále.

Další odpovědi
tom004

Vy(i?)dělával jsem o dost méně,než manželka,ale teď,mám o hodně vyšší důchod.A bylo to v pohodě předtím,i teď. 🙂

baghira

Hospodaříme společně, takže i kdyby manželka vYdělávala mnohonásobně víc než já, rozhodně by mi to nevadilo. Co je doma, to se počítá :)