ReHu

Viděla jsem v drogerce kapesní balení desinfekce na ruce. Opravdu dezinfikuje?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já mám z lékarny a používám ji docela často. Nesmíš pak hned ruce omýt nebo utřít, jen ji trochu stříkneč na ruce a pořádně rozmažeš, necháš volně uschnout.

Je to super věc, mám i vlhčené ubrousky v autě, také desinfekční.

Další odpovědi
mosoj

Nosím neustále v tašce. Když si dávám jídlo v obchoďáku používám ji !!!
Mytí rukou po použití WC v takovémto prostředí nemá vůbec žádný význam.
Sice si dveře otevřu rukou přes rukáv, ale pak se chytím držadla vozíku a je vymalováno.
Když tomu nevěříš kup si desinfekci v lékárně. Dostaneš tu samou za víc peněz.
Stejné desinfekce jsou k dispozici pacientům v nemocnicích.

briketka10

používám tyto vlhčené ubrousky LINTEO Satin antibakteriální 15ks :
prodávají je v krabičce, ale kupuju jen náplň z krabičky se špatně
dolujou..
http://www.pi­lulka.cz/vlhce­ne-ubrousky-linteo-satin-antibakterialni-15ks

mojitek

tak to by se zjistilo někde v laboratoři,ale je to na stejný bázi čím se desinfikujou doktoři. Na lahvičkách se většinou uvádí,že to zničí 99% bakterií. Já to používám pokaždý když přijdu zvenčí,to jest jedu metrem,busem,do obchodu atd. Bez toho ani ránu. Já myslím,že můžeš tý desinfekci věřit