Avatar uživatele
nikolkap

Viděl z vás někdo naživo někoho slavného?

Viděl z vás někdo naživo někoho slavného?Já jsem viděla nějakou skupinu slavnou ale už si to moc nepamatuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Jahoda, rynek878 před 5020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Kdo je slavný???Omlouvám se,že začínám odpovídat otázkou,ale doopravdy,kde jsou ty hranice slávy. Ale jinak kromě toho,že jsem se setkala s několika celebritama. Tak pak bys se dalo říct,že jsem se setkala s několika lidma,kteří byli slavní-neslavní. Pro mě to byl třeba můj pradědeček,který byl farář a za války ukrýval v kostele několik židů a pomáhal jim přežít…ale byl slavný jen pro ty,co o tom věděli,pro ty co ho znali.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

já viděl pana Klause(preziden­ta),Karla Gotta,Waldemara Matušku(s ním jsem dokonce mluvil)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Kdo koho považuje za slavného? Já bych spíš řekla známého. Herce na jevišti, zpěváky na koncertech. Jinak v rodné městě občas potkám P. Novotného a H. Maciuchovou a Langra (jeden známý má v jeho domě pronajaou prodejnu) a další osobnosti.
Největší zážitek mám se setkání se spisovatelem L. Vaculíkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

býv. prezidenta Havla (holt tu má kousek chalupu), ale to už je hodně dávno; Ivu Frühlingovou (byl jsem na jejím koncertě a zúčastnil se autogramiády, takže jsem s ní i krátce mluvil), Avril Lavigne (rovněž jsem byl na jejím koncertě). Pak taky spoustu slavných malířů, neboť maminka pracuje v galerii – mezi mnohými jinými např. ak. mal. Danu Holou, Markétu Jírovou, Milana Lhotského, Kateřinu Opltovou (krátce předtím, než zemřela) – se všemi čtyřmi jmenovanými jsem měl rovněž tu čest mluvit (Daně Holé jsem psal předmluvu do její nedávno vydané knihy).
Doplňuji:
málem bych zapomněl na Steva Clarka z Celluly New York; s nímž jsem rovněž krátce mluvil, odchytil jsem si ho po koncertě a dostal podpis na vstupenku; taktéž od zpěvačky Jany Mucilové.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja s Karlem a Marianem Rodenovymi byli na srazu mopsiku na zamku Kozel s jejich mopsinkou Barborkou.Muj syn pracuje ve Varech na kolonade jako cisnik,v dobe festaku k nim chodi spousta namachrovanych celebrit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabilka

Potkala jsem pár známým lidí, jako třeba Hanychovou (chovala se jak slepice), modelku Kadlčkovou, zpěváka Martina Maxu, Lucii Bílou a další na které si nemohu vzpomenout.
Jako malá sem s bráchou chodila koledovat a největší nadílku sme dostali u jednoho již mrtvého herce(hrál v Byl jednou jeden polda). Pak znám osobně dceru Karla Gotta, ale tady vůbec nejde mluvit o slávě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Vladimír Železný při návštěvě zoo v Praze, Moniku Absolonovou. Stanislav Gross s manželkou Šárkou, která měla babičku vedle ve vchodě, kde bydlím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

naša Jarmila, aj Bohuša znám, toť náš sused Mira ten je též slavný, nedávno zme měli bečku ten sa tak ožrál, že jak lézl domů spadnul do močůvky a tajak býl vlézl svojí starej do loža. sem tam sa néco podaří…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Ze známých lidí z TV jsem viděla Michala Nesvadbu, Michaelu Dolinovou, ze SuperStar Moniku Bagárovou a Bena Cristovaa (měli koncert ve vedlejším městě) a moná ještě další, ale já si na to moc nevzpomínám. Beru je jako obyčejné lidi a ne jako „slavné“…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

*Musilové… překlep (už to nešlo opravit ;{()

před 5020 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek