Pokročilý

Viděl z vás někdo naživo někoho slavného?

Viděl z vás někdo naživo někoho slavného?Já jsem viděla nějakou skupinu slavnou ale už si to moc nepamatuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdo je slavný???Omlouvám se,že začínám odpovídat otázkou,ale doopravdy,kde jsou ty hranice slávy. Ale jinak kromě toho,že jsem se setkala s několika celebritama. Tak pak bys se dalo říct,že jsem se setkala s několika lidma,kteří byli slavní-neslavní. Pro mě to byl třeba můj pradědeček,který byl farář a za války ukrýval v kostele několik židů a pomáhal jim přežít...ale byl slavný jen pro ty,co o tom věděli,pro ty co ho znali.

Další odpovědi:

Zlatý

já viděl pana Klause(prezidenta),Karla Gotta,Waldemara Matušku(s ním jsem dokonce mluvil)

Zlatý

Kdo koho považuje za slavného? Já bych spíš řekla známého. Herce na jevišti, zpěváky na koncertech. Jinak v rodné městě občas potkám P. Novotného a H. Maciuchovou a Langra (jeden známý má v jeho domě pronajaou prodejnu) a další osobnosti.
Největší zážitek mám se setkání se spisovatelem L. Vaculíkem.

Zlatý

býv. prezidenta Havla (holt tu má kousek chalupu), ale to už je hodně dávno; Ivu Frühlingovou (byl jsem na jejím koncertě a zúčastnil se autogramiády, takže jsem s ní i krátce mluvil), Avril Lavigne (rovněž jsem byl na jejím koncertě). Pak taky spoustu slavných malířů, neboť maminka pracuje v galerii - mezi mnohými jinými např. ak. mal. Danu Holou, Markétu Jírovou, Milana Lhotského, Kateřinu Opltovou (krátce předtím, než zemřela) - se všemi čtyřmi jmenovanými jsem měl rovněž tu čest mluvit (Daně Holé jsem psal předmluvu do její nedávno vydané knihy).
Doplňuji:
málem bych zapomněl na Steva Clarka z Celluly New York; s nímž jsem rovněž krátce mluvil, odchytil jsem si ho po koncertě a dostal podpis na vstupenku; taktéž od zpěvačky Jany Mucilové.

Ja s Karlem a Marianem Rodenovymi byli na srazu mopsiku na zamku Kozel s jejich mopsinkou Barborkou.Muj syn pracuje ve Varech na kolonade jako cisnik,v dobe festaku k nim chodi spousta namachrovanych celebrit.

Potkala jsem pár známým lidí, jako třeba Hanychovou (chovala se jak slepice), modelku Kadlčkovou, zpěváka Martina Maxu, Lucii Bílou a další na které si nemohu vzpomenout.
Jako malá sem s bráchou chodila koledovat a největší nadílku sme dostali u jednoho již mrtvého herce(hrál v Byl jednou jeden polda). Pak znám osobně dceru Karla Gotta, ale tady vůbec nejde mluvit o slávě.

Zlatý

Vladimír Železný při návštěvě zoo v Praze, Moniku Absolonovou. Stanislav Gross s manželkou Šárkou, která měla babičku vedle ve vchodě, kde bydlím.

Bronzový

naša Jarmila, aj Bohuša znám, toť náš sused Mira ten je též slavný, nedávno zme měli bečku ten sa tak ožrál, že jak lézl domů spadnul do močůvky a tajak býl vlézl svojí starej do loža. sem tam sa néco podaří...

Zlatý

Ze známých lidí z TV jsem viděla Michala Nesvadbu, Michaelu Dolinovou, ze SuperStar Moniku Bagárovou a Bena Cristovaa (měli koncert ve vedlejším městě) a moná ještě další, ale já si na to moc nevzpomínám. Beru je jako obyčejné lidi a ne jako "slavné"...

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

*Musilové... překlep (už to nešlo opravit ;{()

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.