Jirka Š.

Viděl jsem jednu dívku, vím, jak vypadá, křestní jméno a věk, nic víc. Nevím, jak ji najít, poradíte?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud víš opravdu jen to, co´s napsal, pak nejjednodušší bude, když půjdeš tam, kde jsi ji viděl – a budeš doufat, že se objeví znovu…
Jakákoli jiná varianta hledání je nereálná.

Další odpovědi
lexx

poradíme, nech ji plavat, takých děvuch venku běhá dost

ahold

Na místo, kdes jí viděl, jí dej vzkaz: Karolíno (napiš skutečné jméno), budu tady na tebe čekat každý den ( týden, rok ) od…do…hodin. Prosím přijď.

Holky jsou zvědavé, jestli tvůj vzkaz uvidí, určitě se tam půjde projít s kámoškou.A to bude tvoje chvíle – poznáš jí.
Hodně štěstí. A třeba dej vědět. 🙂

bolak

To co píše ahold je dobrý, a na ten vzkaz ještě napiš, že jestli se ti neozve tak ji necháš vyhledat přes pošťáka Ondřeje a bude mít ostudu v televizi.

A nebo dojdi na policii a řekni třeba že tě okradla, pak ti přidělej policejního kreslíře a budeš mít i fotku, kterou pak pověsíš na fejsbuk stránky města a zeptáš se tam jestli ji někdo nepozná, abys měl aspoň šanci se s ní setkat než ji najdou policajti a pude sedět.