vivatis2-

Vídáte se ještě s přáteli ze školy???

Nejlepší odpověď
annas

JINÁ ODPOVĚD'

Nevím, kam svou odpověď zařadit. Své spolužáky vídám občas, a to po domluvě. Zahlédnu je také občas nejen v obchodě, ale i v autobuse, ve vlaku, u lékaře … ???

Další odpovědi
Andělé

Ano

Ze základní školy se většina vídáme v našem městě,někteří zde stále bydlí jako já. Od 1.třídy jsem si našla kamarádku,se kterou se navštěvuji dodnes.
Po 5.letech míváme třídní sraz…

iceT

Ne

Ne,protože jsme ze školy tak 20 let,dost se změnilo,holky se povdávaly nebo přestěhovaly a těžko někoho hledat,když jeden neví jaké má teď příjmení.Navíc já jsem tolik přátel ve škole neměla,a ta jedna,kterou jsem najít chtěla,ta si našla mě.Nedávno jsme spolu i s jejími dětmi strávili báječný půlden.

anonym

JINÁ ODPOVĚD'

Od té doby, co fungují spolužáci.cz, jsou i jiné cesty.
Takže občas, po mailech nebo plánovitě, ale ne v obchodu.
Rozprchli se po celé zemi, kdybych je chtěl zahlédnout v obchodě, to bych se nacestoval.

quentos

Ano

z gymplu celkem pravidelně, z VŠ z pochopitelných důvodů ne – bylo by to složité…

baghira

Ano

Ze základní a vysoké ano, míváme pravidelný sraz, ze střední ne.

Michal Kole

Ne, nechci je vidět

Snad skoro všichni mě více či méně šikanovali.

dědapetr

JINÁ ODPOVĚD'

občas je vidím a centrálce některé navštívím.

DDarent

Ano

vídám je online.....

Ella

Ano

… zrovna včera

casey

Ano

filva

Ne, nechci je vidět