Travis

Vidam Park Budapešť

Byl jste někdo? Je to tak, že se zaplatí vstup a pak můžu jít na jakoukoliv atrakci, nebo se každá platí zvlášť? Děkuju!

Nejlepší odpověď
anonym

V zabavnych parcich je to tak , ze zaplatite vstupne a muzete pak chodit na cokoliv a uz neplatite.
Jestli jste rodina , byva vzdy sleva . Pak muzete jit treba jen na dopoledne , nebo na odpoledne , nebo na cely den. podle toho se odviji vstupne. Podivejte se na jejich stranky . Je tam i otviraci doba. Maji snad i v noci. 🙂 -iv-

Kamix

Ve vidam parku jsme sice nebyli, ale když jsme v Budapešti byli naposled, informace jsme čerpali z https://jaces­tovatel.cz/me­dia/budapest-co-navstivit-a-videt-za-pamatky a vše nám vyšlo bez problémů, zkus teda kouknout jestli o tom nepíšou nějaké informace tam.