Avatar uživatele
England1522

Vice se uplatní Instalatér nebo Kominík?

zajímá mě kdo se uplatní více jestli instalatér nebo kominík.
nejdříve jsem chtěl jít na instalatéra a najednou jsem si řekl – co třeba kominík? a zajímá mě jestli jich je málo a jestli mají hodně peněz.
A kolik je více jestli instalatérů nebo kominíků?

K. – kominík

I. – instalatér

Zajímavá 0 před 3819 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

více se uplatní I. protože jich je málo.

Jak kde. Jinak ve vsi, jinak ve městě. Nyní jsou povinné revize komínů 1× do roka. Ve městě nebude o tuto práci nouze, na vsi to bude horší, budeš dojíždět i do vzdálených míst. Instalatér se uplatní podle mého názoru velmi dobře, pomalu v každém podniku potřebují svého instalatéra a když se osvědčí, má o zaměstnání postaráno. Finančně jsou obě profese různě, záleží na výběru podniku, kde být zaměstnán a na jeho finanční nabídce, potom při hledání práce je potřeba obejít několik zaměstnavatelů a zjistit finanční nabídky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

více se uplatní I. protože jich je málo.

Doplňuji:
Dobrých instalatérů je vždy málo a „utrhnou“ Ti ruce ! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cipango

více se uplatní I. protože jich je málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

více se uplatní I. protože jich je málo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Legal

více se uplatní I. protože jich je málo.

Myslím, že instalatér vydělává více peněz. Jejich práce je nejen špinavá, ale také pracují s nepříjemným zápachem … například jsem nedávno požádal o náhradní záchodovou misku https://insta­later24.cz/vy­mena-wc-zachodu a ukázalo se, že můj kanalizační systém je ucpaný a instalatér je stále vyčištěn. „Vůně“ byla v celém bytě … A mzdy byly slušné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mildazahr11

Osobně si taky myslím, že mnohem větší uplatnění najde ten instalatér. Ono se stačí podívat třeba na tento poptávkový portál https://trhpop­tavek.cz/insta­lateri kolik tam je poptávek po instalatérech. Myslím si, že to je profese, kde člověk nouzi o zakázky určitě nemá.

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek