IrenaP.

Ví skutečně nový partner, co ve vztahu chce?

Ahoj, asi jsem už stará na podobné problémy, ale nějak si neumím pomoct. Jsem rozvedená s dvěma menšími dětmi. Před čtvrt rokem jsem se seznámila s mužem starším o deset let (má z manželství dospělé dítě). Rozumíme si po všech stránkách, máme podobné zájmy a názory, seznámil se s mými dětmi a chová se k nim moc pěkně, seznámila jsem se s jeho přáteli a on s mými. Jen když se lehce opije, tak z něj „padají“ názory, že mi nic neslibuje, že jsme oba dospělí a víme, jak vztahy končí (myšleno rozchodem). On je pět let rozvedený, za tu dobu měl asi čtyři přítelkyně. Dle něj (i přátel) jsem od rozvodu nejlepší žena, kterou potkal. Napadá mě, že má možná strach – ze závazku (proč ale sám iniciuje seznámení s mými dětmi a svými přáteli?) nebo z rozchodu (dost řeší, že je pro mě starý). Když jsem se ho na to zeptala přímo, tak řekl, že plácá, ať to neberu vážně (na to mi ale přijde vážně starý)… Tak nevím. Děkuji za odpovědi .
Doplňuji:
K důvodům rozchodu: Poslední přítelkyně si našla někoho jiného. S tou před ní se rozešel po pár týdnech kvůli rozdílným povahám.

Nejlepší odpověď
redy

Asi má sám strach, že ho můžeš opustit ty.
Oni mužský to špatně snášej když dostanou kopny.Třeba ho ujisti že ho miluješ.
Můj názor.

Další odpovědi
hanny 2

A co ty 4 přítelkyně?Ro­zešly se s ním nebo on s nimi?A proč?To by bylo dobré vědět!!! Myslím si to co redy.

iceT

Myslím si,že strach z rozchodu(tedy,že ho opustíte vy)na něj padá jen,když se napije-víme,že alkohol odbourává zábrany a rozvazuje jazyk,taky si myslím,že není dost sebevědomý,když si myslí,že je pro vás starý(tuto informaci jste neuvedla a není ani důležitá),důležité je,že se máte rádi a pokud o něj stojíte,tak mu to dejte a dávejte najevo.

Awe

Redy to asi trefila… Já sám byl hodně špatný z rozchodu a to dost dlouho. A ta důvěra se potom těžko hledá.

anonym

Pokud, když se opije,něo takového vyřkne jak sama píšeš,moc bych mu poté nevěřil.
To je zase můj názor.

anonym

Nechce být sám.