tom004

Ví někdo: Kolik stojí kilo hrušek, když jedna stojí v širém poli?

Co vy na to?

Nejlepší odpověď
Neonka

Já bych vynásobila počet hrušek obsažených v jednom kile tím širým polem, výsledek by měl být takto dost přesný. 🙂

Další odpovědi
poa.li

V širém poli stojí hrušeň, ne hruška. Hrušky stojí v zelenině.

Děda Louda

To přeci ví každej: V ÚTERÝ.

hanulka11

Já myslím,že jsou zadarmo, když stojí v širém poli.Natrhej si kolik uneseš a sníš.