Avatar uživatele
stryda

Vi nekdo, kolik SMSka stoji penez a ma nekdo zkusenosti s programem?

Stahnul jsem program Win speed.Pro instalaci musim vlozit kod,ktery obdrzim po odeslaniSMS.Vi nekdo kolik SMSka stoji penez a ma nekdo zkusenosti s programem.Dik

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878 před 5089 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Pozor,už to tady bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WinSpeed: Nenaleťte podvodníkům!
rady a návody Vložil Michal Politzer, 19. března 2010 – 15:13

Různých podvodníků je na internetu velmi velmi mnoho. Pokud jste se s nimi ještě nesetkali, měli byste se mít na pozoru, protože snah o vylákání peněz z vašich peněženek neustále přibývá. Bohužel i web MojeWindows.cz usnadnil jedněm takovým podvodníkům život nabízením neexistujícího programu.

Na stránkách MojeWindows.cz se zobrazují reklamy prostřednictvím sítě reklam firmy Google. Jedna z reklam je na program WinSpeed, slibující zrychlení počítače. Najdete jej na stránce www.WinSpeed.cz. Nicméně pozor, pokud si stáhnete instalátor a spustíte jej, budete vyzvání k zaplacení 99 Kč.

Pokud namítnete, že to není za program mnoho a zaplatíte, instalátor vám skutečně nainstaluje program na zrychlení počítače – není to ale žádný WinSpeed, ale obyčejný freewarový CCleaner.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Souhlasím zde s kolegou a doporučuji instalaci CCleaner,který mi byl taky doporučen a se kterým jsem spokojena. Nedávno jsem zde pokládala stejnou otázku jako vy zde v odkaze vám zasílám odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zrychleni-pocitace

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sobol

Zkuste TuneUp, nedávno byla v CHIPu plná verze zdarma, pročistí pc a umí vypnout nepotřebné úlohy a je v češtině.

Zdroj: http://www.chip­.cz/clanky/plne-verze/2010/04/t­uneup-utilities-2009

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek