Pokročilý

Vi nekdo, kolik SMSka stoji penez a ma nekdo zkusenosti s programem?

Stahnul jsem program Win speed.Pro instalaci musim vlozit kod,ktery obdrzim po odeslaniSMS.Vi nekdo kolik SMSka stoji penez a ma nekdo zkusenosti s programem.Dik

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pozor,už to tady bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WinSpeed: Nenaleťte podvodníkům!
rady a návody Vložil Michal Politzer, 19. března 2010 - 15:13

Různých podvodníků je na internetu velmi velmi mnoho. Pokud jste se s nimi ještě nesetkali, měli byste se mít na pozoru, protože snah o vylákání peněz z vašich peněženek neustále přibývá. Bohužel i web MojeWindows.cz usnadnil jedněm takovým podvodníkům život nabízením neexistujícího programu.

Na stránkách MojeWindows.cz se zobrazují reklamy prostřednictvím sítě reklam firmy Google. Jedna z reklam je na program WinSpeed, slibující zrychlení počítače. Najdete jej na stránce www.WinSpeed.cz. Nicméně pozor, pokud si stáhnete instalátor a spustíte jej, budete vyzvání k zaplacení 99 Kč.

Pokud namítnete, že to není za program mnoho a zaplatíte, instalátor vám skutečně nainstaluje program na zrychlení počítače - není to ale žádný WinSpeed, ale obyčejný freewarový CCleaner.

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím zde s kolegou a doporučuji instalaci CCleaner,který mi byl taky doporučen a se kterým jsem spokojena. Nedávno jsem zde pokládala stejnou otázku jako vy zde v odkaze vám zasílám odpovědi.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ zrychleni-pocitace

Pokročilý

Zkuste TuneUp, nedávno byla v CHIPu plná verze zdarma, pročistí pc a umí vypnout nepotřebné úlohy a je v češtině.

Zdroj: http://www.chip.cz/clanky/plne -verze/2010/04/tuneup-utilitie s-2009

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.