stryda

Vi nekdo, kolik SMSka stoji penez a ma nekdo zkusenosti s programem?

Stahnul jsem program Win speed.Pro instalaci musim vlozit kod,ktery obdrzim po odeslaniSMS.Vi nekdo kolik SMSka stoji penez a ma nekdo zkusenosti s programem.Dik

Nejlepší odpověď
rynek878

Pozor,už to tady bylo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WinSpeed: Nenaleťte podvodníkům!
rady a návody Vložil Michal Politzer, 19. března 2010 – 15:13

Různých podvodníků je na internetu velmi velmi mnoho. Pokud jste se s nimi ještě nesetkali, měli byste se mít na pozoru, protože snah o vylákání peněz z vašich peněženek neustále přibývá. Bohužel i web MojeWindows.cz usnadnil jedněm takovým podvodníkům život nabízením neexistujícího programu.

Na stránkách MojeWindows.cz se zobrazují reklamy prostřednictvím sítě reklam firmy Google. Jedna z reklam je na program WinSpeed, slibující zrychlení počítače. Najdete jej na stránce www.WinSpeed.cz. Nicméně pozor, pokud si stáhnete instalátor a spustíte jej, budete vyzvání k zaplacení 99 Kč.

Pokud namítnete, že to není za program mnoho a zaplatíte, instalátor vám skutečně nainstaluje program na zrychlení počítače – není to ale žádný WinSpeed, ale obyčejný freewarový CCleaner.

Další odpovědi
panenka

Souhlasím zde s kolegou a doporučuji instalaci CCleaner,který mi byl taky doporučen a se kterým jsem spokojena. Nedávno jsem zde pokládala stejnou otázku jako vy zde v odkaze vám zasílám odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zrychleni-pocitace

sobol

Zkuste TuneUp, nedávno byla v CHIPu plná verze zdarma, pročistí pc a umí vypnout nepotřebné úlohy a je v češtině.

Zdroj: http://www.chip­.cz/clanky/plne-verze/2010/04/t­uneup-utilities-2009