steipavka

Ví někdo,kam a jak investovat třeba jeden milion korun?Tak,aby z toho byl nějaký výnos?

Nejlepší odpověď
rybíz

Existuje množství podílových fondů ( např.SPOROTREN­D,SPOROINVEST,BON­DINVEST,SPORO­BOND,VYVÁŽENÝ MIX,DYNAMICKÝ MIX, apod. u české spořitelny. Také u komerční banky,ČSOB,erste bank apod. např.fond Pioneer a jiné. Musíte zvážit míru rizika a výdělku.Čím vyšší riziko, tím bývá vyšší výnos (i nad 50%) – akciové fondy.Výnos 2–3% většinou fondy peněžního trhu,4–8 % obligační fondy a různé mixy.

Zdroj: například: ISČS kurzy, ISČS fondy

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

fondy c-quadrat 😉, prima investice je tusim od 100 000,–
Osobne bych volil cast penez do balancovaneho a cast do dynamickeho fondu 😉

dynamicky viz odkaz

Zdroj: https://docs.go­ogle.com/viewer?ur­l=http://www.c-quadrat.at/CF/cq_ar­ts_dynamic_cz­.pdf

fiurasek9

Záleží jak se stavíte k riziku..nikdo vám totiž nemůže garantovat výnosy,jsou možnosti:konzer­vativních investic ale jsou taktéž dinamičtější investice..

Jakub Tlapal

Já bych se rozhodl pro investice do půjček . Taky začínám pokukovat po investicích, ale zatím nemám našetřeno tolik, aby se mi to vyplatilo. Ještě zvažuju zlato, ale ty půjčky mi přijdou výnosnější. Hlavně ten zisk bude dřív než u toho zlata. Nepotřebuju, aby mi ležela doma v šuplíku 30 let kostka zlata.

pq

Zkuste: www.akcieporadim.cz

ReHu

Doporučuji do nemovitosti. Je to jisté, krize přejde a lidi vždycky budou chtít bydlet.