edik

Ví někdo jestli může mít člověk otřes mozku 5 dní a nevědět o tom?

Otřes mozku

Nejlepší odpověď
anonym

Je to možné. Po autonehodě se mi to také stalo. Že je zle jsem zjistila, až jsem nedokázala najít vhodná slova, sčítat jednoduchá čísla a pod. V nemocnici nic nezjistili a zpětně lékař otřes mozku diagnostikoval až po 4 dnech.

Další odpovědi
briketka10

ano měla jsem otřes mozku několikrát a to vždy, když jsem se nějak zamotala a praštila se do hlavy..
bylo mi špatně, motala jsem se, ale přičítala jsem to jiné chorobě..
poté až po půl roce zjistili na MRI kam chodím, že mám na dvou stranách mozku akutní chronické krvácení, dodnes nezahojené jen zajizvené..

MacChill

Otřes mozku je sám o sobě poměrně mírné zranění, i přesto se, ale objevují jasné doprovodné jevy jako: narušení vědomí, nebo ztáta pamětí, zvracení, závrať. Proto si myslím, že je to nepravděpodobné.

Tlaky

Myslí,že naši politici ho mají již několik let a ještě to nezjistili.