dolik

Ví někdo jak odstranit z plastu (např.vypínače) usazený nikotin?

Nejlepší odpověď
anonym

úplně odstranit nejde pokud je vypínač již zažloutlý,ale zkusit to můžete pískovým čističem,ale opatrně at povrch nepoškrábete

Další odpovědi
iceT

Zkuste tekuty prasek naneseny na houbicku,a jak vycistite,pretrete vypinac uz jen vlhkym hadrikem.Dobre zkusenosti mam i s rozpustenou krystalickou sodou,roztokem se da vycistit snad vsechno.

elektrikář

Jednodužší je osadit nové vypínače. Po čištění pískem se povrch zdrsní a bude se na ně chytat víc nečistot.

hanjimka

Houbička a REAL.Funguje to skvěle.I na mastnou špínu.