cecilie

Vi nekdo co to je?

RSS na počitači a jestli to jde to vymazat?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Technologie RSS umožňuje uživatelům Internetu přihlásit se k odběru novinek z webu, který nabízí RSS zdroj (RSS feed, též RSS kanál, RSS channel). Tento zdroj se většinou vyskytuje na stránkách, kde se obsah mění a přidává velmi často (například zpravodajské servery).

Bavíme-li se o nějakém programu na čtení RSS, můžete ho odstranit. Bavíme-li se o nějakém kanálu RSS, ke kterému jste přihlášena, můžete ho taky odstranit.

Další odpovědi
anonym

vůbec se s tím nějak nezabývejte,když máte otevřený prohlížeč,tak nahoře je záložka „zobrazit“,tak si ji projděte a až narazíte na RSS tak klikněte ať se nezobrazují,jinak vám to žádné problémy dělat nebude,je to více méně pro zkušenější uživatele,třeba to budete ráda časem používat,vlastně se v tom dají nastavit nejčerstvější informace a ještě k tomu různého žánru,přiklad:spor­t,politiky,zá­bava,atd.