EDA

Ví někdo, co se smí a nesmí vyvézt z Kuby a v jakém množství?

Myslím tím zejména doutníky a alkohol. Můžu vyvézt semínka rostlinek, které najdu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Semínka schováte ,ale rostliny by asi neprošly. Jinak se podívejte na aktuální stránky

http://kuba.se­dumroseum.cz/prak­ticke-informace/clo-a-limity-na-vyvoz/

Další odpovědi
zbysek

na Kube jsem byl,takze dle vlastni zkusenosti kontroly na letistich jsou tyranie,takze neprovezete nic,take hodne zalezi natom odkud letite,v tech turistickych oblastech je to celkem v pohode,ale napr.z Havany je to s kontrolami strasne