honzaj.

Poradíte vhodný nábytek do zimní zahrady?

zařizuji zimní zahradu a nevím si moc rady jaký nábytek tam dát. Zahradní, nebo něco co klidně dáte do obýváku? Zatím jsme u kompromisu http://www.nabytek-ratan.cz Myslíte, že je to vhodné?

Odpovědi
Drap

Ratan je vhodný, příjemný a relativně snadno se udržuje.

Kepler

Dřevěný, nebo dřevotřískový nábytek určitě ne, vzhledem k proměnlivým hodnotám teploty a vlhkosti. Ratan je určitě vhodnější a víc se do zahrady hodí. Možná by ještě přicházel do úvahy umělý plastový ratan, který je od toho přírodního téměř k nerozeznání a co je důležité – je podstatně trvanlivější. Viděl jsem takový moc hezký v Jysku.

Jana5678

Já jsem si nedávno koupila nový ratanový zahradní nábytek a jsem s ním velice spokojená. Vypadá krásně a velice pohodlně se na něm sedí, jelikož má vysoké polstrování. Rádi si na něm posedíme s rodinou i přáteli. V létě skoro každý víkend grilujeme, takže si popovídáme a sdílíme své zážitky.

Jakub Tlapal

Máme stejný „problém“, taky bych chtěl pro manželku nějaký pěkný, kvalitní nábytek do zimní zahrady, ale vůbec si nemůžu vybrat. Líbí se mi křesla a stůl z https://www.a­venberg.cz/k109-zahrada-kresla-lavice-a-stoly . Máte s ním někdo prosím zkušenost? Podle mě bude lepší umělý ratan než dřevo, ale nevím. Údržby dřevěného nábytku se docela bojím.

Michálek1245

Dobrý den, určitě bych nevolil přírodní materiály, protože to vám prostě nebude fungovat a bude to chtít častou údržbu a nakonec to půjde stejně do háje. My jsme chtěli nejdřív kovový nábytek, ale zase… vlhkost a rez. Tak jsme nakonec na https://inhau­s.cz/bydleni/zah­radni-nabytek/p-plast/ koupili zahradní nábytek plastový a jsme s tím moc moc spokojeni. :)

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.