DaniSimk

Vhodný make-up pro 15ti letou dívku??,

Která nemá zkušenost s líčením a má snědou pleť?:-D Díky za odpověď

Odpovědi
dhampir

http://peceov­zhled.blog.cz/1312/li­ceni-a-uprava-obliceje
Make-up bych nedávala

VIKTORIÁ

Myslím, že je dobrý BB-cream nebo nějaký obyčejný od Miss sporty a pro snědou pleť si vybereš (vyzkoušíš) odstín v obchodě, který se bude tvé pleti nejvíce podobat.:) Ale souhlasím, že pokud nemáš pupínky a máš snědou pleť si šťastný člověk a make-up nemusíš používat (nebo to s ním nepřehánět) :))

Irisa

nevím, jak přesně to myslíš, ale…
make-up v takovém věku je hrozná věc, jestli ho potřebuješ na skrytí pupínků, zkus to jinak, pár dní nech pleť odpočinout, umývat nějakými spec. vodičkami, ošetřovat krémem atd. a pak používat pudr, ten není podle mě tak hrozný
ke snědém pleti se hodí samozřejmě zvýraznit oči, takže řasenka, linky, slabé stíny, nic nepřehánět.. příp. slabý lesk na rty (nevím, nenosím…)
hlavně nezapomínat si to vždy odlíčit, v opačném případě to způsobuje kožní problémy
snad jsem pomohla :)

Kat ka Suky

Ja bych vzala jen nakej crem