DaZd

Vhodny darek pro stryce

Chtel bych koupit darek stryci. Je to machr pres pocitace ale nevim co bych mu mel dat.

Nejlepší odpověď
www

K počítači asi bude vše mít, ale nevím.
Musíš se tedy podívat co má a případně pak ext.paměť, podložku s opěrkou pod myš ap.
Určitě se ale nezajímá jen o PC, tak něco jiného co má třeba rád a to by mohlo být pro tebe snazší. To ale víš jen ty.

Další odpovědi
player242

32GB micro SD kartu
nebo 16GB flash disk
nebo 1–3 terabyte externí HDD

anonym

Hezkou koženou peněženku nebo kravatu, pokud chodí na společensklé akce. Vůbec bych to nevázala na počítačovou techniku.